Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek az injekciós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az injekciós fogamzásgátlásról? Mennyibe kerül? Mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Esetleg van valaki aki efféle fogamzásgátlási módszert alkalmaz?

2013. febr. 10. 11:50
 1/4 Jubilee ***** válasza:
Én lebeszélnélek róla. Teljesen felborította a hormonháztartásomat, depressziós voltam tőle. Fogamzásgátlásnak hatékony volt, mivel minden kedvemet elvette a szexuális élettől. :) Szóval én egyértelműen nem javasolnám.
2013. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom, bár én nem próbáltam, csak alaposan utána olvastam a dolognak, mert én is gondolkodtam rajta. Tele van a net olyan történetekkel, hogy (ugye három hónapos az injekció hatékonysága), és utána még fél évig, egy évig nem menstruált valaki. Ez nagyon nem normális, és a családtervezést is teljesen bizonytalanná teszi.


25/N

2013. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy a hibaszázalék a teherbeesésre...
2013. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, akkor ajánlják, ha már nem tervezel több gyermeket. Egy két gyermekes ismerősünk használja, amúgy ápolónő, akart még egy babát, de sajnos elvetélt( ekkor még nem az injekciót használta), utána azt mondták, már túl idős( 40 felett volt)lenne a terhességhez, így keresett egy jó fogamzásgátló módszert, és ő ezt választotta.
2013. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!