Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. menet után ebben az esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

2. menet után ebben az esetben lehet az előváladéktól gond?

Figyelt kérdés

barátnőmmel tegnap együtt voltunk. a 2. menet előtt elmentem wc-re, aztán meg is mosakodtam. aktus után nekem nem sikerült elélveznem, ezért barátnőm orálisan kényeztetett kicsit (végül csak nem mentem el 2.x). ha én is hozzányúltam a péniszemhez, és aztán a barátnőmhöz, van rá esély, hogy teherbe eshet? ha igen, mennyi? és szerintetek kell-e vennem esemény utánit?

a segítő válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan azt írják majd, hogy a kiszállásos védekezés nem védekezés.

Pedig bizony az, csak a kockázata a teherbe esésnek jóval nagyobb.

Tévhit, hogy az előváladék tele van ondóval, de mint tudjuk, 1 "kishalacska" is elegendő a petesejt megtermékenyítéséhez.

Én a biológiai adottságom miatt 20 éve így védekezem, és még soha nem lett nem kívánt babánk, és ez a többség!

Viszont bizony előfordulhat, hogy neked elsőre sikerül megtermékenyíteni.

Szóval az ilyen védekezést csak azoknak ajánlanám akik komoly, tartós, házastársi vagy élettársi kapcsolatban vannak, ahol nem probléma ha becsúszik egy baba.

2013. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esely van, hogy mennyi, nagyon picike. De elöttemi jol irja. En nem vennek tablettat be, tenyleg nagyon pici. Ugyanugy ovszerrel is van eselyed teherbe esni, söt nincsen semmi ami 100%-os, de alapbol kicsi az esely a teherbe esesnek meg akkor is ha rendesen az a cel.
2013. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a nem pontos körülírás miatt, és az esetleges félreértések elkerülése végett szeretném még hozzátenni, hogy másodszor is húztam óvszert. sőt, mindig kettőt húzok. :$

attól tartok igazából, hogy az orális kielégités alatt (ami nem ment végbe) hozzányúlván magamhoz, került az ujjamra, amivel még a barátnőmhöz is nyúltam. és hogy emiatt lehet gond.

2013. febr. 13. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A konkrét helyzet alapján, a terhesség veszélye közel 0%.
2013. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!