Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabiszedés és a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Tabiszedés és a terhesség jelei, avagy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Immáron 5. hónapja szedem a gyógyszert (Corenelle), kb. 1,5 hónapja egy szemet este 6 óra helyett másnap reggel 8-9 körül vettem be, de aznap lefeküdtem a párommal, mikor be kellett volna vennem. Mostanában hányinger, fejfájás, mellfájás a bajom a melleim az utóbbi 2-3 hétben nőttek is. Az utóbbi problémák kb 2 hete kezdődtek. Valamelyik nap csináltam tesztet negatív lett. De a kérdésem, hogy akkor mitől lehetnek ilyen problémáim?
2013. febr. 14. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák valójában mellékhatások. Sajnos ez van, ha tablettát szedsz, ezeket meg kell szoknod! Én két éve szedem, de már alig várom, hogy elfogyjon és átváltsak esemény utánira. A rengeteg hormon teszi ezt a szervezettel, nagyon egészségtelen. Ne aggódj, semmi baj nem történt, én is elfelejtem sokszor, és csak másnap veszem be. A gyógyszer hatása egy hónap alatt alakul ki teljesen biztonságosra, 5 hónap meg azért már eléggé védetté tett szerintem! :) Ne aggódj, semmi baj, Nekem rendszeresen fáj a fejem, ugyanúgy hányinger, és hol megnő a mellem, hol összemegy. Mikor milyen. A gyógyszer miatt. Szóval nyugi! :)
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen, már kezdtem izgulni, hogy valami baj van, de akkor most azért megnyugodtam, hogy nincs :)
2013. febr. 14. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:

"átváltsak esemény utánira"


Remélem vágod, hogy az esemény utáni sokszor annyi hormont tartalmaz, mint a tabletta. Nem véletlen, hogy egy ciklusban max. egyszer lehet alkalmazni...

2013. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tévedsz, kedves válaszoló, mivel a pharmatex esemény utáni tabletták hormonMENTESEK. Csak azért válaszoltam erre, mert rosszul tudod, és nem akarom összezavarni a kérdezőt. Lehet, hogy van olyan esemény utáni, amiben szintén vannak hormonok, de én kizárólag a Pharmatexről beszélek, amiben NINCS

[link]

2013. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pharmatex nem esemény utáni, hanem helyi. Esemény utániból nincs hormonmentes.
2013. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A harmatex nem esemény utáni. Kicsit el vagy tévedve.

Az esemény utáni tabi=72 órás tabletta, amiben nagy adag progeszteron van.

A Pharmatex SPERMICID, amit aktus ELŐTT kell használni!!!! És nem bevenni bakker, hanem a hüvelyedbe dugni!!

Aktus után már igen csak b.szhatod vele.

2013. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak innen a GyK-ról összegyűjtenék Pharmatex-bébiket, azt hiszem szép nagy partit lehetne velük rendezni:-)) Akkor már inkább "esemény helyetti"...
2013. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

okkal kell 12 órán belül bevenni a tablettát, te pedig ebből kicsúsztál, tehát a tájékoztató szerint ennek megfelelően kellett volna eljárnod


a pharmatex pedig helyileg alkalmazható fogamzásgátló, aktus előtt

2013. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

enül a nemi közösülés előtt kell használni.

Mit jelent a helyi

fogamzásgátlás?

Napjainkban egyre szélesebb körben elterjedt a lokális vagy helyileg

alkalmazható fogamzásgátló módszer, melynek lényege, hogy

a fogamzásgátló készítmény a hüvelybe juttatva fejti ki hatását.

Hatóanyaga spermicid (spermaölő) hatású, az ondóval való

érintkezéskor megbénítja a spermiumok mozgását,

majd széthasítja azokat.

Ezeknek a helyi fogamzásgátló szereknek a sajátossága,

hogy a közösülés előtt kell alkalmazni őket.

2013. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!