Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugyan még terhes vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan még terhes vagyok, de mit csináljak?

Figyelt kérdés
Első baba fogigátló mellett fogant, akkor voltam 16 éves. A harmadik meg spirál mellett, most vagyok 22 éves. Közeledik a szülés és egyre gyakrabban gondolkodom, hogy mivel védekezzek. A gumi nem jó. Mit javasoltok? A közeljövőben nem szeretnék terhes lenni, de abortuszra viszont soha nem mennék.
2013. febr. 16. 08:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan mondjam a dokinak? És ha gyengét ír? Vagy maszekhoz menjek?
2013. febr. 16. 09:24
 12/18 anonim ***** válasza:
keress egy magánorvost, én jobban szeretem, mintha rendelésre járnék.. fordít rád időt, hogy együtt megoldást találjatok a problémára.. ha már telefonon jelzed neki, hogy miről lenne szó, és hogy sok kérdésed van, akkor eleve időpontot is úgy fog adni, hogy ne kelljen öt perc alatt lezavarni a beszélgetést, mert már 20an állnak az ajtaja előtt
2013. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Simán elmondod neki,hogy az x mellett baba lett,szeretnél nagyobb hormontartalmút feliratni.Nekem felírta,a nagyon alacsony Lindinette mellett pecsételtem,a másik bevált(bár megszakítással is védekezünk,mert anyu gyógyszer mellett szült ikreket).SZTK-ba járok,nem problémázott rajta.
2013. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én meg a Lindynett mellett lettem terhes:D

Jólvan akkor majd megpróbálok iratni valami jó erőset. Persze először még szoptatni is akarok, de addig meg max nem szexelünk:)

Köszi a segítséget.

2013. febr. 16. 09:43
 15/18 anonim ***** válasza:
És a első babát 16évesen akkor megtartottad?:O (bocsi,hogy kérdezek nem válaszolok)
2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerinted megtartottam?:)
2013. febr. 16. 11:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát mivel azt írtad,hogy abortuszra soha nem mennél,ezért az t gondoltam,hogy igen.
2013. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól gondoltad:) Már 4 éves nagylány, ovis.
2013. febr. 16. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!