Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be eseményutánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be eseményutánit?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül szexeltünk a barátommal. Ma vagy holnap kellene megjönnie, ugye ilyenkor kicsi az esély a teherbeesésre. Mit ajánlottok, menjek el ma eseményutániért, ne várjam meg a mensit, vagy várjak ma hátha megjön és akkor nem kell, vagy ha nem jön meg holnap menjek el, vagy holnap se?
2013. febr. 18. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem azér inkább biztos ami biztos vegyél be ne várd meg mer azér ez elég komoly dolog te. légy biztos magadban
2013. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy ilyen bogyóval felborítod kb félévre a hormonháztartásodat. viszont még mindig jobb, mint egy nemkívánt terhesség.


szedj fogamzásgátlót..

2013. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor most kiábrándítalak. A ciklus minden napján egyenlő esélyed van teherbe esni, ugyanis ez egyénenként nagyon változó, hogy kinek mikor van peteérése. A ciklus közepét csak azért mondják, hogy akkor van, mert 10-ből 6 nőnek akkorra esik a peteérése.... de még náluk is előfordul, hogy bizonyos ciklusokban máskor van peteérés.
2013. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, majdnem elfelejtettem: Ha most teherbe estél akkor a következő mensid még meg fog jönni. Amikor a mensi kimarad akkor a megtermékenyítés a ciklus felénél volt vagy korábban. A megtermékenyítés után még legalább 2 hét mire beágyazódik a megtermékenyített petesejet a méhbe és onnantól marad ki a mensi is. Tehát a te esetedben ha most teherbe estél, akkor 1-2 napon belül az a mensi még meg fog jönni és csak a következő marad ki. Érted?
2013. febr. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos alapon nem ártana.
2013. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmentem, felírattam délután, ha éjszaka nem jön meg akkor holnap reggel kiváltom és beveszem! Köszi a válaszokat!
2013. febr. 18. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
vedd be! HA ma megjön, akkor is lehetsz terhes!!!!! mert még nem ágyazódott be!!! csak onnantól nem jönne meg, sőt még sajna akkor is lehet!! Vedd be inkább, nehogy baj legyen!!!
2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is ezt ugatom, hogy ha most megjön akkor attól még lehetsz terhes mert később fog beágyazódni a méhbe. A sexhez elég nagy vagy de a biológiához fiatal? Hogy is van ez kérdező?
2013. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most szerintem ne vond ezért felelősségre vagy ilyesmi... lehet hogy elfeledkeztek magukról, van ilyen, minden ember tévedhet, és hibázhat, és elgyengülhet, és lehet felelőtlen, az vesse az első követ, aki egész életében minden egyes lépését jó előre kiszámította megindokolta, és soha nem vétett semmi gyengeséget életében....

De az tényleg így van, hogy ha most megjön akkor, kisebb eséllyel mintha középidőben lettetek volna együtt, de sajnos nincs kizárva annak a lehetősége hogy mégis terhes legyél ! az eseményutáni sem jó, de talán a félelmeket és a bizonytalanságot elkerülendő, jobb ha beveszed!

2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!