Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonális spirálnak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonális spirálnak milyen mellékhatásait tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy lehet-e hízni tőle. Jelenleg fogamzásgátló tablettát szedek, attól picit pufibb vagyok mint normálisan, értem ezt úgy, hogy a tabletta mellett +5 kilóra szépen beállok és se le, se föl. Egyébként, ha nem szedem a tablettát, akkor bármennyit kajálhatok és vékony e testalkatom.


Abból gondolom, hogy esetleg nem hizlal, mivel ebben csak egyfajta hormon van, nincs benne ösztrogén. De ki tudja. Vélemény? Tapasztalatok?


23/N



2013. febr. 18. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még semmilyen mellékhatást nem vettem észre a páromon, azon kívül, hogy folyamatosan szexelne... :D Bár ez előtte is gyakori volt. De lehet kicsit sűrűbb lett utána... XD

Amit persze kicsit sem bánok :D

2013. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fél évig véreztem tőle. Azóta meg egyáltalán nem, amit mondjuk nem bánok, de ki tudja, hogyha terhes leszek mégis.

Ciszta lehet tőle, nekem lett, akkor ki akartam vetetni, de a doki rábeszélt, hogy várjunk még. Akkor azért eléggé kiakadtam. Min. fél évente vizsgáltasd meg magad. Nekem a doki azt mondta, hogy elég, ha évente megyek, de a ciszta dologtól azóta is félek.

Én nem híztam tőle. A hormontartalma töredéke akármelyik tablettáénak. Afelől szerintem ne aggódj.

2013. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!