Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tegnap este 9kor vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap este 9kor vettem be a tabit, és ma délután négykor volt egy enyhe hasmenésem (nem az a szokásos durva), akkor kell valamit csinálnom?

Figyelt kérdés
más módszerrel védekezni, vagy ilyesmi... már bevettem a mai tablettát is, nem tudom igazából, mi számít olyan hasmenésnek, ami miatt már intézkedni kell:\\
2009. szept. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már nem számít, ha ma délután történt valami. A betegtájékoztatón amúgy ezek a dolgok rajt szoktak lenni, általában csak akkor van gond, ha a bevétel után 6 órán belül történik valami ilyen, amúgy nem. Szóval ne aggódj!
2009. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kaptál betegtájékoztatót? az számít olyan hasmenésnek, ami a gyógyszer bevétle után 3-4 órában történik, soha egyszer sem olvastad el a tájékoztatót? úgy bírom ezeket a felesleges kérdéseket, csak ki kellett volna nyitnod...
2009. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi! igazából csak azért kérdezem, mert a betegtájékoztatón olvastam, de nem ír ilyesmit... csak azt, hogy mit tegyek, ha 12 óráig van hasmenéses vagy hányásos rosszullét. de így már nyugodtabb vagyok:)
2009. szept. 8. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
most miért kell leszólni?:) mondom, hogy elolvastam, de számomra nem volt egyértelmű, és még mindig olcsóbb itt megkérdezni, mint 10kor zaklatni az orvosom telefonon, nemde?
2009. szept. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!