Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok, akiknek a fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek a fog. Gátló tabletta abbahagyása után panaszotok volt, mikor jöttetek helyre?

Figyelt kérdés
Szeptember végén hagytam abba a gyógyszert. Azóta másfél, két havonta jön meg és 8 napig tart :( Tele vagyok pattanásokkal és hullik a hajam is. Gyógyszer szedés előtt szinte órára pontosan jött meg a menstruációm, nem volt sok pattanásom se. Mikor fog helyre jönni? Az orvos mindig csak annyit mond rá, hogy még várjak, még csak most tér magához a szervezetem. Már kicsit kezdek aggódni, hogy sose lesz a régi.
2013. febr. 22. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 8 éve nincs menstruációm. A 8 év alatt a 10 ujjamon meg tudom számolni, hányszor volt valami vérszerű valami, de ennyi. :(


Én már nem is álmodok babáról. Esélytelen.

2013. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig nem volt menstruációm, utána beállt 30 napra.

Én beszereztem méhpempőt és ahogy megjött csináltam a kúrát vele!!

Azóta pontos és szoktam most is félévente ismételni a szedését!


Első, olvass utána te is, soknak segít teherbe esni!

Szurkolok nektek!!

2013. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meddig szedtétek a fog.gátlót? nekem nincs ezzel saját tapasztalatom, de összefügghet azzal is, mennyi ideig szedtétek, nem? ilyen tünetekről a barátnőim is beszámoltak
2013. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. mesélnél kicsit a méhpempőről?

3. én négy évig szedtem :(

2013. febr. 22. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 6 évig szedtem Mercilon-t, tehát még csak nem is nagy hormontartalmú gyógyszer .


itt olvashatsz róla,


[link]


én csináltam ezeket a 28 napos kúrákat és beállt szépen a ciklusom , azóta is normális. Sok lánynak nincs panasz amíg szedi, csak akkor ha abbahagyja . Nekem pl nagyon rövid ideig van vérzésem , 3 nap alatt letudom és ennyi, amúgy minden rendben van nálam , néha iszonyatos görcseim vannak, de inkább az, mint többet fog. gátló !


Én nyár elején hagytam abba, iszonyatos pattanásos volt a hátam, más nem volt rajta csak az, az arcom szerencsére nem volt olyan, csak a hátam és vállam. Tisztító kúrák tömkelege volt nálam amit végig csináltam, hogy végre elmúljon , de talán nyár végére lett szép a bőröm .

2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy másfél éve hagytam abba, bő egy évig szedtem. Előny, hogy a mellékhatásai rögtön megszűntek, a ciklusom egy ideig még pontos is volt, pár hónap után már kicsit rendszertelen lett, de nekem előtte is az volt.

Viszont a bőröm rosszabb, mint 13 éves koromban, nagyon csúnya, és semmi nem hat ellene. A bőrgyógyász legjobb tippje: szedjek fogamzásgátlót... köszi.

Utólag nagyon bánom, hogy egyáltalán elkezdtem szedni, és pont múlt héten beszélgettem ismerősökkel erről, jó tapasztalata senki nem volt. :(

2013. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ezt jól összehoztuk majdnem mindenki 83% os :D


Nagyon durvák a hozzászólások, amit az utolsó linkelt ! Szomorúan hallom azt is ismerősöktől, hogy inkább felíratja tizenéves lányának, az a biztos ? Ugyan miért ? Ha egy tizenéves már szexel, akkor tartozzon felelőséggel saját maga és partnere iránt, használjanak csak nyugodtan óvszert !! Egyszerűbb lenne szülőként tablettát venni a gyereknek tizenévesen ? Én így, biztos vagyok benne, ha lányom lesz azon leszek, hogy csak első baba után kezdje el szedni, addig szépen védekezzen óvszerrel !

2013. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék még a tapasztalatokra,remélem írtok.Jött a baba nem jött? mennyit vártatok rá?
2013. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!