Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek/tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/tapasztalataitok a Masculan márkájú óvszerről?

Figyelt kérdés

most vettem a dm-be

4-es type anatomic,az ára egész jó 860/10db

eddig lifestyle meg durex-et használtam az se volt rossz,bár ennek jobb az illata,gazdaságosabb is,meg német minőség

valaki azt írja hogy nincs vele gond,valaki meg azt hogy sok problémája van vele. köszi előre is!


2013. febr. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogY ugyan ugy hasznalhatatlan mint a tobbi 53 mmes ovszer. En csakis 64es v 69es mysizeT veszek. Bar az illata nem olyan szornyu mint a durexnek
2013. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

most a mérettől tekintsünk el az mindenkinek más.. ennyi erővel egy benga nagy fekete mindet lesz@rozza..:D

elsősorban biztonsága érdekelne,szakad-e vagy nem. ilyesmi

2013. febr. 23. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt használtam az exemmel,és semmi probléma nem volt vele :)
2013. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk soha semmi probléma nem volt vele.
2013. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 kiszakadt, a legvékonyabból, szerencsére nem lett baj. Ugyan ezt használom mert viszonylag olcsó, de mindig figyelek rá ezek után.
2013. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már megint ez a hülye sztereotípia a feketékről. Nagyobb farkam van mint egy átlag feketének azért kell a 69 mm-es (legnagyobb). Viszont sok különbség nincs eközött meg a több normál méretet gyártó márka között. Bár csak egyszer próbáltam.
2013. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem mekkora.. :D köszi mindenkinek!:))
2013. febr. 23. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet használunk, eddig semmi probléma nem volt vele :).
2013. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!