Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a menstruációm fogamzásgátló mellett. Vannak akik jártak már így?

Figyelt kérdés
Kb.4-5 éve szedek egyfajta fogamzásgátló tabit,3 éve volt egy 4 hónapos szünetem de akkor nem volt semmi gond, most janba, kihagytam egy hónapot de febrba újrakezdtem a menstr. Első napján, kb 2 hete szedtem mikor lefeküdtem a párommal, utánna, a 7 napos, szünetbe nem jött meg, teszteltem, negativ lett, és az új levelet is elkezdtem, de idegesit h mitől lehet ez, mindig rendszetesen szedtem, semmi nem befolyásolta. Vki járt már így?

2013. febr. 24. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Többször is, nem voltam terhes, én is teszteltem. Ezért is váltottam 3 év után, mert kicsit drága ilyen alkalmakkor tesztet venni, fölöslegesen. Belarát szedtem, most Harmonetet ~1éve. Mostanság rendesen megjön.
2013. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én Volinát szedek kb 4 ha nem több éve,eddig semmi probléma nem volt,szerintem az egy havi szünet bekavart kicsit,mert még soha nem maradt ki a menstruációm...
2013. febr. 24. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják,ha kimarad,terhes vagy.

Én így tudom.:S

2013. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen,rengeteg oka lehet h kimaradt,plusz teszteltem és negativ lett...
2013. febr. 26. 18:24
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is így jártam most. 2 hónapja szedem a Mystral nevű fogamzásgátlót. (Előtte 8 évig semmit nem szedtem.)Az első levél végén nem jött meg. Eltelt a hét nap, elkezdtem a második levéllel, amiből még 5 szem van hátra, de már egy hete borzasztóan fájnak a melleim és meg is vannak duzzadva. Nem tudom mire vélni a dolgot... Okozhat ilyen mellékhatásokat?
2013. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!