Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik pharmatex terméket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pharmatex terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Melyik az, amelyik a legkevésbé folyik ki?
2013. febr. 25. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem ajánlanám :S ha nem akartok babát valami hatékonyabbal védekezzetek.
2013. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre szokták a nőgyógyászok mondani, hogy pharmatex-baba. Úgyhogy egyiket sem. Vagy esetleg a megszakításossal, peteérést kikerülve.
2013. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy Pharmatexet csak mint KIEGÉSZÍTŐ módszert használjátok, pl. pesszárium mellett. Önmagában nem elég biztonságos.
2013. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne használjátok mivel nem véd 100% a terhességtől.

Inkább használjatok gumióvszert, vagy menj el nőgyógyászhoz és írass fel magadnak fogamzásgátló tablettát.

2013. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Előző:

Hát sajnos 100%-ban nem véd semmilyen módszer. Nem tudom, mennyire vagy jártas matekból, ismered-e a határérték fogalmát. Ez egy olyan szám, amit tetszőlegesen meg lehet közelíteni, de elérni sohasem. A fogamzásgátló módszereknél a 100% is egy ilyen dolog. Abban tökéletesen igazad van, hogy az óvszer és a tabletta nagyon hatásosak, de azért azok sem teljesen tökéletesek.

2013. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!