Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fura eset a nőgyógyásznál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura eset a nőgyógyásznál, miért így írt fel gyógyszert?

Figyelt kérdés
elmentem nőgyógyászatra (nem magán) ott ültem egész délelőtt jó pár nővel, bementem hogy vizsgálat meg szeretnék gyógyszert szedni, alulról levetkőztem levette a mintát, utána h öltözzek fel, elkezdték írni a receptet megsem kérdezte h milyen összegben akarok, így hát szóltam h nem a legdrágábbat kéne, én meg ezután elkezdtem levenni a felsőmet hogy mell vizsgálat, az orvos h nem kell levetkőzzek... nem volt mellvizsgálat , majd menjek vissza 2 hónap múlva kontrol mert eléggé sok a váladékom.

2013. márc. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ebbe semmi furcsa nincs, túl reagálod!
2013. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezen mi a fura eset? A legtöbb helyen ez van sajnos. Még a fizetősön is, de gondolom tb-re voltál valamelyik állami rendelésen. Ne csodálkozz.
2013. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Háát, nekem magán van, és ő rendesen megvizsgál, elbeszélgetünk vagy negyedórát, hogy tudjon mindent, amit tudnia kell. Amikor felírattam a gyógyszert meg megnézte a laboreredményeim, és csak utána engedte, hogy lehessen. Szóval jobb lenne, ha másikhoz mennél szerintem. :/
2013. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát mellvizsgálatot én kérem és nem lényeg, anélkül ír fel gyógyszert, ez sajnos egyre több helyen kell csalódjak, kérdezgetnie kellett volna, de semmi, és kérdezem h mikortól kezdjem el, hát a második naptól, tájékoztatóban első nap van, és mikortól véd hát ahogy le van írva mindnél váltoozó.. hát kösz
2013. márc. 2. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj nálam SZTK-s orvosnál olyan volt, hogy rendszertelen volt a vérzésem. Ezt el is mondtam. Mire azt mondta feküdjek fel, megvizsgált, azt mondta rendben van minden. Majd írt fel fog.gátlót, de úgy hogy szűz voltam még, és pasim sem volt. Az sem érdekelte hogy mi az a rendszertelen, vagy hogy tényleg az-e. Ekkor voltam 16 éves. Majd mikor valakinek elmondtam hogy milyen időközönként jött meg, felvilágosítottak hogy nem is rendszertelen. Mert néha 24, néha meg 16 napos volt. De erre fog.gátlót írni egy 16 évesnek, úgy hogy meg sem kérdezte hogy milyen időközönként jön meg?
2013. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* Nem 16, hanem 26 napos. Bocsi.
2013. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mondom, menj el magánhoz. Én egy nagyon jó fej doktornőt találtam, mindent elmagyarázott részletesen, hogy melyik nap kell elkezdeni, miért úgy, mikortól lennék védett meg ilyenek. Mondjuk hétezer volt az a fél óra, de inkább fizetek, minthogy ne legyek tájékoztatva semmiről.
2013. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,iszonyat ledöbbentő olvasni hogy mennyire felelőtlen orvosok vannak, hát most elkezdtem a bogyót ugye, d mindenképp másik orvos, ha lesz rá pénzem akkor magán.
2013. márc. 2. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez felelőtlen, nem szakszerű vizsgálat volt. Ennyi. eleve vérvételre kellett volna küldenie, meg mittudom én milyen vizsgálatokra és mikor azoknak az eredménye megvan, akkor kellene gyógyszert írni. Meg hát sok más hiba is van....több figyelmet kellene szentelni egy betegnek...de sokan nem teszik meg.
2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na ez az, egy másfél hónapos vérvételi papír is nálam volt, kérdeztem a segítő nőt h kell odaadjam vagy új kell?? nem semmi neki nem kell, csak a fő kérdéseket feltette és ennnyi
2013. márc. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!