Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt óvszer. Írnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt óvszer. Írnátok ötleteket? 16/L

Figyelt kérdés
Kb egy órája szeretkeztünk barátommal és a végén éreztem, hogy valami folyik. Kiszakadt az óvszer.. Gondoltam kiszedem valahogy, ami belém került, e-közben megtaláltam az óvszer teljes ondótartályát, ami bennem maradt. :( Nem tudjuk mit tegyünk.. várjuk meg a következő menstruációm idejét és ha nem jön meg, teszt, vagy minél hamarabb vegyük meg a terhességi tesztet?? Esetleg valami más lehetőség??

2013. márc. 3. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Sok eszetek van.

Esemény utáni kell

2013. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én eseményutánit vennék be, ha ez így történt, ahogy leírtad. Nem feltétlen tudsz elsőre teherbe esni, de nem kockáztatnék!
2013. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Hallottál már az esemény utáni tablettáról? Holnap doki, felírja és ki is válthatod... kb. 5-6000 ft. körül mozog...
2013. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vegyél be egymásutánit vagy 9 hónap múlva azon fogsz gondolkozni mi legyen a baba neve.
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

gyorsan! varrjátok össze a kotont!

aztán a pinádat is!

2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
72 órás(esemény utáni!) hol az eszetek?!?
2013. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta, holnap reggel első dolgod legyen, hogy elmenj NŐGYÓGYÁSZHOZ, igen nőgyógyászhoz, nem háziorvoshoz, nem patikába, mert ott VÉNY NÉLKÜL nem fogják kiadni. És igen, MEG FOG VIZSGÁLNI az orvos, kicsit kellemetlen lesz, de nem fog fájni.
2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tabletta, előtte nőgyógyász, MOST! Nem, inkább Tegnap!!!

Vagy gyerek, ha akarjátok.

2013. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy meg fog vizsgálni a nőgyógyász. Engem sem vizsgált meg anno, bár én valami terhesgondozás féleségre mentem.
2013. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az eseményutánit simán felírja a háziorvos nem kell nőgyógyászhoz menni...
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!