Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
3 éve szedem a Symiciat. Mindig megjön pontosan. Most is így van. De kicsit megijedtem,mert az elmúlt két hónapban hasra híztam,nőttek a melleim és folyamatosan visszatérő hólyaghurutom van, általában együttlét után. Februárban végig megszakítással védekeztünk a tabletta mellett, mert szedtem antibiotikumot. Igaz, az orvos direkt olyat írt ami nincs hatással a fogamzásgátlóra. Nem tudom miért kezdtem el aggódni, de olvastam,hogy ezek lehetnek a terhesség tünetei is. HA megjön a vérzés,akkor használ a tabletta és nem lehetek terhes ugye?
2013. márc. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte semmi esély nincs rá,hogy terhes legyél. :) Én is ezt szedem és ugyanúgy antibiotikumoztam.A tablettától is nőhetett a melled és hízhattál is. A hólyaghurutot meg meglehet szüntetni együttlét után menj el wcre. Nekem segített. :) Minden jót.
2013. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Énse hiszem,hogy terhesség lehet. Csak 3 év alatt ennyit nem nőtt a mellem és hízni se szoktam. Persze kitudja ezek mikor jönnek elő. Köszi a nyugtatást:)
2013. márc. 4. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé kizárt, én kórházban is feküdtem antibiotikumos kezeléssel, semmi baj nem lett belőle, elég sok mindennek lehet ez a tünete a terhességen kívül, érdemes lenne talán egy hormonszintet nézetni, de én nem értek hozzá. Ha nem tudsz megnyugodni a dolog miatt menj biztosra nőgyógyász egykettőre megmondja neked mi a helyzet.
2013. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tabletta mellékhatásai.
2013. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon sok terhességi tünetet produkálok és ezek miatt ijedtem meg:S Lehet kéne egy teszt de valahogy nem tudom rávenni magam
2013. márc. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!