Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarabb vettem be a fogamzasg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb vettem be a fogamzasgatlot egy nappal?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi utott belém,meg nem fordult ilyen elo,de hamarabb bevettem a fogamzasgatlomat egy nappal. szoval nem 7napos volt a szunet,hanem csak 6. ez a negyedik levelem (Belara). Fog igy egyaltalan hatni?
2013. márc. 5. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod a betegtájékoztatót, asszem van olyan rész, ami azt ecseteli, mit kell tenni, ha meg akarod változtatni a menstruációd kezdetét. Azt hiszem, az egyik lehetőség, hogy korábban kezded el szedni az új csomagot. De légyszi nézd meg, és utána jelezz vissza :)
2013. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a problémám,hogy szlovakul van csak leirva a betegtájékoztató,es nem a legfényesebb a szlovak tudasom...az alapokkal tisztaban vagyok,de erre nem szamitottam,hogy hamarabb beveszem. mindegy megprobalok valamit forditgatni ..köszi a választ :)
2013. márc. 5. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
De hisz fenn van neten. :D [link]
2013. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg akarja változtatni a menstruációja első napját:


Hogyha az előírások szerint szedi a tablettáját, akkor a menstruációja/megvonásos vérzése a tablettamentes héten kezdődik. Amennyiben megváltoztatná ezt a napot, akkor megrövidítheti a tablettamentes időszakot (de soha nem hosszabbíthatja meg!). Például, ha a tablettamentes időszak pénteken kezdődik, és keddre (három nappal korábbra) kívánja változtatni, akkor a szokásosnál három nappal korábban el kell kezdenie az új cikluscsomag szedését. Ha nagyon lerövidíti a tablettamentes időszakot (pl. három vagy annál kevesebb napra), akkor lehet, hogy egyáltalán nem lesz vérzése ezen tablettamentes időszak alatt. Utána pecsételő vérzést (vércseppeket vagy vérfoltokat) vagy áttöréses vérzést tapasztalhat.

2013. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm...szoval minden rendben :)
2013. márc. 5. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj, ha rövidebb a szünet. Csak hosszabb ne legyen.
2013. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!