Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabit szedek (Jangee), csak 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabit szedek (Jangee), csak 3 hete kezdtem el, és most kéne jönnie a "menyómnak", de még csak erős átlátszó-fehéres folyásom van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kicsit félek h terhes vagyok, mert bár a tabira az volt írva, h ha már az 1. vérzéses napon elkezdem szedni, azonnali védelmet nyújt, együtt vtam a barátommal 8 napra rá h elkezdtem szedni, és hát nemtudom mennyire bízzak a tabiban... Szerintetek?

2013. márc. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
még belefér simán, viszont ha nem jön meg egyáltalán akkor baj van.
2013. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akk szerinted fennáll az esélye h bár a tabi leírása szerint véd, azért annyira mégse?
2013. márc. 5. 17:52
 3/4 Major Roxanne ***** válasza:
Hat az en orvosom azt mondta 12 nap utan alakul ki a vedettseg.(ugyan ezt szedem). Viszont a betegtajekoztatoban leirt adatot pontos statisztikak alapjan hataroztak meg,szoval szerintem mar ved az elso szemtol ha rendesen szedted ugyanabban az idopontban. Varj meg egy kicsit, az elso honapban vagy, jol megkavarta hormonjaid, szerintem meg fog jonni par napon belul.:)
2013. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ivilicious ***** válasza:
én egy éve jangeet szedek, semmi bajom nem volt még eddig :)
2013. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!