Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlóról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Elvileg kis hormontartalmú,én mégis félek hogy hízni fogok tőle.. vagy esetleg a libidóval lesz gond.

Van valakinek személyes tapasztalata??


2013. márc. 7. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen nem volt, egyáltalán nem zavart bele semmibe és már lassan egy éve szedem.
2013. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam se okozott semmi gondot, nem híztam a szexuális étvágyam még mindíg hatalmas és a mellem is nőtt tőle. Ezek viszont egyedi dolgok, minden emberre másképp hat egy kicsit, én is jó ideje szedem már.
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, semmiféle általad említett probléma nincs vele. De ahány tabi, és női szervezet, annyiféle mellékhatás lehet. Ha neked nem válik be, akkor másikkal kell próbálkozni.
2013. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm a válaszotokat. A probléma csak az,hogy sok fórumban láttam hogy 10 kg-t híznak tőle a nők általában,pedig alacsony hormontartalmú. Így is van rajtam kb. +5 kg felesleg,ami miatt nem tudom magam elfogadni, a fogyás pedig baromi nehezen megy.

Ezért nagyon tartok tőle,hogy ha nekem is feljön +10 kg az életben nem fogom leadni és olyan leszek mint egy tehén.. Arra gondoltam,hogy ha észreveszem,hogy hízok,akkor abbahagyom a gyógyszer szedését.. De nem tudom a hízás milyen mértékben fog bekövetkezni.. (remélem sehogysem) mert ha egyszerre + sok kiló,akkor cseszhetem :/

2013. márc. 12. 18:51
 5/5 anonim válasza:
Nekem pont azért írták fel ezt, mert az előzőtől egy pár kilót híztam, és ettől elvileg nem fogok.
2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!