Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette 20 tablettánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette 20 tablettánál melyik az első szem?

Figyelt kérdés

Kicsit gondban vagyok, mert én tri-regolt szedtem, és átállok a lindynette 20-ra, de itt csak napok vannak minden tabinál írva, és mindegyik tabi egyforma színű!


A tri-regolnál tudtam, melyik az első szem, de itt nem tudom!

Szed valaki ilyet?

Arra tippelek, hogy pl. most vasárnap van, akkor a vasárnapit szedem be és így haladok tovább.


Valaki tud tanácsot adni?

Köszi!


2009. szept. 13. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy kell. Mármint vasárnap a vasárnapit, hétfőn a hétfőit stb.
2009. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


De ugye 3 hétből áll egy levél, így 3 vasárnapi bogyó van... mindegy, melyikkel kezdem?

2009. szept. 13. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindegy. :)

De különben szerintem fusd át a betegtájékoztatóját, abban minden le kell legyen írva, hátha egyéb kérdések is felmerülnének.

2009. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ki is számíthatod eccpeccel...
2009. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. szept. 13. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen ezt szedtem. Mindegy melyik napit veszed be, de az az aznapi legyen. Érthetőbben: Ha vasárnap jött meg akkor a vasárnapival kezded, de mindegy melyik vasárnapival. Az a lényeg, hogy rendszeresen szedd majd be. Remélem neked jó lesz majd. Én egy év után abba kellett hagynom, mert áttöréses vérzése lett az utolsó hónapokban.
2009. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Mi az az áttöréses vérzés?
2009. szept. 13. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
wáááá logika. ha elolvasnád a betegtájékoztatót akkor benne láthatnád azt az információt hogy MINDEN SZEM UGYANAZT A HATÓANYAGOT TARTALMAZZA, így oltárira mindegy melyiket mikor veszed be.
2009. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket veszed be, de célszerű azt, amilyen nap van, így könnyű nyomon követni. A Tri-regol (nevében is benne van) háromfázisú fogamzásgátló, a tabletták különböző hormontartalmúak, ezért különböző színűek. A lindynette-nél midnen szem ugyanannyi hormont tartalmaz.
2009. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyikkel kezded,a napok csak azért vannak odaírva,hogy követni tudd,hogy nem felejtetted-e el egyszer bevenni a gyógyszert.
2009. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!