Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma este szeretkeztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L_20 kérdése:

Ma este szeretkeztünk a párommal, aztán kevéssel az aktus vége előtt kiszakadt a gumi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt félreértés történne... nem vagyok felelőtlen csitri és a párom sem amatőr! Eddig ilyen nem történt..elég pechesre sikeredett a napunk vége..és kétségbe estem!

Ma este szeretkeztünk a párommal, természetesen védekeztünk óvszerrel ( védelem nélkül nem csináljuk soha!) hála istennek még nem élvezett el (bár nem sokon múlt a dolog) amikor észrevette, hogy eléggé kiszáradtam..aztán azt, hogy kiszakadt a gumi.. nem is kicsit. azóta eltelt egy pár óra és rengeteget olvastam ezen az oldalon is és más portálokon is.. és kicsit aggasztóbb lett a helyzet.. segítsen nekem valaki!

a ciklusom 10 napjában vagyok, ha jól számolok ( mensi 1. nap: március 1) mit tegyek? tabletta, vagy ne tabletta? mennyi az esélye annak, hogy esetleg terhes legyek?? Valaki aki ért az ilyen dolgokhoz segítsen legyen szíves! 20 éves vagyok, de az ilyen szerencsétlen szitukban nincs tapasztalatom..vagyis eddig nem volt. Előre is köszönöm a segítséget!


2013. márc. 10. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem élvezett el, akkor nem kell esemény utáni
2013. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24 órás tabi!
2013. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ez így eddig elég 50-50%.. holnapig teljesen biztos, hogy nem jutok tablettához.. volt ilyen eset sajnos, 3 évvel ezelőtt, akkor kb peteérés után 4-5 nappal..egy hét alatt sajnos 3 darab selejtes gumit fogtunk ki az akkori barátommal ( akkor úgy szakadt el, mintha a spermatartót ollóval levágták volna) akkor 3 napot késett a mensim..gondolom a stressztől.. biztosan meg kellene vennem a tablettát?
2013. márc. 10. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Mennyire rémisztő számodra egy esetleges baba gondolata?

Dönts eszerint!


Ha semmiképpen nem jöhetne szóba, és mindenképpen abortusz lenne a vége, akkor ajánlott lehet a tabletta.


Az se mindegy, hogy hány naposak a ciklusaid.

Egy rövid ciklusnál már a 10. nap is rizikós lehet.

Egy hosszabbnál kevésbé.

2013. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a ciklusom (fogamzásgátlók nélkül) úgy 2 éve állt be, és ha minden klappol 28napos. sajnos a stressz és a különböző kellemetlen hatások befolyásolják és néha van 1, maximum 3 nap csúszás( az utóbbi 4 hónapban, mióta a párommal vagyok,most csúszott először..03.05. helyett 03.01-jén jött meg), de azt mondhatom, szinte mindig 28napra jön meg.
2013. márc. 11. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Akár elélvezett, akár nem, ha nem akarsz gyereket esemény utáni, lesz tőle egy szar délutánod (rossz közérzet, talán alhasi fájdalom, de nem vészes). Van 72 órás is.
2013. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! amint tehetem, rohanok a kórházba kiíratni a tablettát, mert ugye háziorvos nem írhatja fel..vagy netán mégis? mert fölösleges köröket nem futnék..
2013. márc. 11. 06:44
 8/13 A kérdező kommentje:
nos, nem gondoltam volna, hogy egyetlen pici tabletta 6015 forintba kerül.. de már be is vettem, kevesebb, mint 24 órán belül! innentől minden a testemen múlik.. remélem minden rendben lesz.
2013. márc. 11. 13:03
 9/13 anonim válasza:
0%
Kicsi vagyok de még nekem sem volt ilyen problémám xDDD 13/f
2013. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
na mi a helyzet?
2014. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!