Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges áttöréses vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges áttöréses vérzés úgy, hogy még 4 szem van a fogamzásgátlóból?

Figyelt kérdés

Már pont egy éve szedem a Jangee 3/0.02 mg-s fogamzásgátlót. Régebben is szedtem, így már eléggé jól tudom a szabályokat, mit lehet, mit nem, mivel vigyázzak.


Ma délután éreztem, hogy picit mintha görcsölne a hasam. Máskor is csinált ilyet, nem foglalkoztam vele. Aztán most, mikor hazaértem, kisebb mennyiségű barna váladék lepett meg...


Mindig rendesen szedtem (max. 1 óra eltérés), soha nem hagytam ki, nem szedtem más gyógyszert, nem volt hasmenésem és nem is hánytam, nem ettem olyat, ami csökkentené a hatását. Viszont múlt héten eléggé rendszertelenül és alig ettem, és elég stresszes voltam.


Ezek okozhatnak ilyen tüneteket? Tapasztalt már valaki hasonlót? Normális, kulturált válaszokat kérek!


2013. márc. 13. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden hormontartalmú bogyó zsírban oldódik. Ha rendszertelenül étkeztél, az megmagyaráz mindent!
2013. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!