Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok, és az apjával most már nem vagyok együtt. Mit csináljak? Kb 2 hetes lehetek. Elvetetni nem akarom mert nem lenne szívem hozzá. Akivel most együtt vagyok lehet megértené ezt, de nem tudom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szüleimnek sem tudom hogy mondjam meg. Szeretném ha megmaradna de lehet ha így lenne akkor egyedül kéne felnevelnem azt meg nem szeretném mert nem olyan a hátterem hogy ez menne. Mit tegyek? Nagyon jó lenne ha tudnátok tanácsokat adni. /18/
2013. márc. 16. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tehát 2-3 hete felcsináltak, szakítottatok, majd összejöttél valakivel. szerintem az új pasid nem fog lelkesedni az ötletért
2013. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
18 vagy. lehet, hogy el kellene vetetni, de szerintem inkább add örökbe. akkor nem ölöd meg, és olaszokhoz kerül, akik mindent tudnak neki biztosítani :/
2013. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell beszélned a szüleiddel és a jelenlegi pároddal is!

Egy idő után úgyis kiderül nem gondolod?

Am 2 hét? rem a mostani pasid előtt történt:S

2013. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen,ez a pasim előtt történt. És elfogadná szerintetek?

Mert ha igen akkor,senkinek nem kéne tudni hogy ki az apja.

Csak ő és én tudnánk. Szerintetek így jó lenne?

2013. márc. 16. 13:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem mennék bele....

Nem azért mert nem az én gyerekem, hanem mert 2 hete lennék veled + nem kéne gyerek.


23f

2013. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

már hallottam ilyenről és a srác annyira szerette h elfogadta h lesz egy baba akit neki kell majd felnevelnie

csak annyit kért cserébe h szeretne majd egy sajátot is:D

tehát lehet h neked is sikerül és mivel csak 2 hétről van szó talán a szüleid nem is sejtenék h mi történt valójában:D

2013. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret engem,és szerintem is megértené,nagyon fájna ha elveszteném a páromat is és a babát is. Ugy lesz felnevelve hogy ő az apja és őt kell szeretnie. Szüleimnek hogyan mondjam el ezt az egészet?
2013. márc. 16. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
hát legközelebb okosabb leszel, és használod azt az óvszernek nevezett dolgot.
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

végülis te ismered a szüleidet..ebben tanácsot adni nem tudok...de próbáld valahogy egy kis aláfestéssel előadni:

Anyu te mikor szeretnél unokát?

Mit szólsz ha azt mondom nagymama lettél???

de azért akkor nem lennék ott az biztos:D

2013. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót,és így jött.
2013. márc. 16. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!