Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik fogyókúrás fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fogyókúrás fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

az egyik ismerősömtől hallottam, amikor rákérdeztem, hogy fogyott ilyen sokat...erre azt felelte, hogy fogyókúrás fogamzásgátlótól


tényleg létezne ilyen?


mert már próbáltam rákeresni de nem találtam..és általában egy ilyen gyógyszer inkább váltja ki az ellenkezőjét a fogyásnak..


azt hozzá kell tennem, hogy az ismerősömnek gyógyszer allergiája van... ennek lehet köze hozzá?


hallott már valaki erről?


2013. márc. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Valószínűleg valamit félreértett vagy viccelt veled.

Olyan van, hogy fogamzásgátló és olyan is, hogy egyes emberekre mivel hormontartalmú, különböző, egyénileg eltérő hatást fejthet ki.

De így, hogy fogyókúrás fogamzásgátló vagy hogy a fogamzásgátlónak fogyasztó hatása lenne, ilyen nincs.

2013. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezz mekkora megint.. xDD

fogyókúráás fogamzásgátló.. XDDDDD

besz.rok XDDDDDDDDDDD


Nagy az isten állatkertje... kicsi a kerités.. :/

2013. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!