Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Belara tablettáról?

Figyelt kérdés
Már szedem három hónapja, és nemigazán vagyok vele megelégedve. Nem tudom, hogy ez csak átmeneti, vagy majd hozzászokom. Szed valaki ilyen bogyót?
2007. szept. 13. 11:57
 1/7 anonim válasza:
100%
eddig bevált.
2007. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ami kapható!
2007. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már sok félét, (8-at) ez a 9. és lassan egy éve szedem, de szerintem ez a legjobb!
2007. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sok mellékhatársa lett nálam,talán az egyetlen jó benne,hogy nagyobb lett a mellem,de a sok mellékhatás miatt nem szeretem...esküszöm,jobb volt előtte minden:(
2007. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olvassa ezt a kérdést érdeklődés miatt 4év után, akkor annak üzenem, hogy én ezt a tablettát szedtem, és mellette lettem terhes! ;)
2011. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia utolsó válaszoló!:)

Én csak úgy érdeklődés szintjén találtam erre a kérdésre. A nőgyógyász pont erre a gyógyszerre akar rábeszélni a spirál helyett.Ez már az 5. olyan kérdés, ahol azt olvasom, hogy teherbe estek emellett a gyógyszer mellett. Ezek után meggondolom.

2011. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! :-) Sajnos nem tudom, hogyan függnek össze ezek a dolgok, hogyha valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe, minden megfordult a fejemben. Lehet, hogy az emberek szervezete is másképp reagál a tablettára..passz! Viszont van olyan is, aki ugye nem szedi be az összes szemet, és esetleg ez miatt lehet, de nálam minden rendben történt, mellesleg körülbelül 1,5 évi folyamatos szedés után történt ez! De nem biztos, hogy csak ez a tabletta tűnik ilyen "rossznak", mert egyik ismerősöm is így lett terhes, viszont őt más fajtát szedett(nem tudom a nevét).

Ez van! Azért nagyon örülök a babának, holnap töltjük a 36. hetet, úgyhogy lassan vége.. :-) De utána biztos más gyógyszert fogok szedni! :D

2011. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!