Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi tesztet mikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi tesztet mikortól kell elvégezni vagyis lehet mert a dobozon 7-10 nap volt én az együttlét után 7 napal végeztem el. Negatív lett akkor ez tuti hogy jó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 napot kell várni, és reggeli első pisilésnél kell elvégezni....
2013. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
+3-4 nap múlva megint biztos ami biztos alapon
2013. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem tuti??
2013. márc. 19. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az a szitu hogy 7nap után elvégeztük de negatív lett (ami utóbbiakban kiderült nem biztos) de ez hó elején volt... Meg jött neki hóvégén de kevesebb volt a váladék és nem görcsölt a hasa most mi lehet szerintetek??
2013. márc. 19. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
nem értek semmit.. az együttlét után 7 nappal NEM mutat megfelelő eredményt a teszt.. az meg h kevesebb volt neki arra is utalhat, h stresszelt.. nekem pl. vizsgaidőszak után is megjött, de kevesebb volt, aztán a következő meg normálisan megjött..
2013. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi erre vagyok kíváncsi hogy lehet e más oka. De tuti legyen elvégzek egy terhességi tesztet megint
2013. márc. 19. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:
most akkor te végzed, vagy a barátnőd? :D mert azt irtad, h "megjött neki"..
2013. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülye fogalmazásért :/ ő végezte el...
2013. márc. 20. 08:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikortól kell elvégezni? Ha nem jött meg. Akár már a késés első napján első reggeli pisiből. 99%-ban kimutatja ha terhes. De csak akkor ha nem jött meg neki. Előtte is kimutathatja (előtte pár nappal, nem együttlét után rögtön), de utána biztosabb. Csináljatok még egyet ha féltek, vagy irány az orvos és ha már ott vagytok gyógyszert is írassatok ki, biztos ami biztos.
2013. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!