Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes, ha kontaktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes, ha kontaktus utani nap vettem be postinor 2 tablettat?

Figyelt kérdés

Lenne egy kerdesem. Marc.9en volt konaktusom, es masnap be vettem Postinor 2 tablettat. Egesz heten fajt a hasam, de kozben ugy gondolom, hogy fel faztam. Most pedig meg kellene jojjon a havim, de meg semmi jel se rola, csak pici hasfajas meg pattanasok. Lehetek-e terhes, vagy mas okokbol is fajhat a hasam?

Nagyon felek attol ,hogy terhes vagyok,habar semmi terhessegi tunet sem jelentkezik,hanem inkabb hugyuti fertozes tuneteim voltak....Mikor wcre mentem,mindig fajt az alhasam,meg a derekam....Ha melegben voltam pedig,nem fajt semmim....Tegnap este fajt a hasam,mint mikor havim szokott lenni,de meg semmi jel sem arrol,hogy

megjon....Felek nagyon,hogy terhes vagyok,habar az orvossagtol is keshetik...Velemenyeket kerek!Koszonom nagyon szepen



2013. márc. 20. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


A Postinor esemény utáni tabletta. Minimális az esélye, hogy ez nem válik be.

A pattanás meg tipikus vérzés előtti jel. Ne aggódj.

2013. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet aktus után két héttel, de ha bevettek az esemény utánit nem vagy terhes.
2013. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Keszitettem egy tesztet aktus utan 9 napra,de negativ volt....Azt is szeretnem mondani,hogy nem vegzett belem,csak nagyon felek nehogy az elovaladekban lett volna spermium,mert olvastam rola,hogy vannak esetek amikor megtortenik....
2013. márc. 20. 10:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Na most megszakítás + Postinor, esélytelen, hogy te ezek után terhes legyél, ne aggódj.

Ráadásul PMS tüneteid is vannak.

2013. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor most az a kerdesem,hogy hany napot keshet a postinor-tol?mert egyik utohatasa,a havi kesese....21en kellene megjojjon a havim,vagyis holnap,de mindig 2-3 nappal azelott szokott megjonni....
2013. márc. 20. 10:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés,de szerintem 1-2 hét teljesen normális.
2013. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Melyek lennenek megis a terhesseg tunetei 2 het utan az aktustol?
2013. márc. 20. 10:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagyon semmi.

Vannak olyanok, amik általában megjelennek az első trimeszterben, de ezeket inkább fel sem sorolom, mert utána elkezded magadon érezni őket, holott nincsenek.

2013. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor ti azt mondjatok,hogy nincs szo terhessegrol?

Es tenyleg,olyan sok idot keshet a havi a tabletta miatt?

2013. márc. 20. 11:21
 10/18 anonim ***** válasza:
egy megszakitásnál minek vettél be postinort? vagy akkor már miért nem használtál gumit? mert most, ha lesz valódi ok a postinorra, akkor nem veheted majd be.....:S
2013. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!