Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is jó? ( többi lent FONTOS! )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is jó? ( többi lent FONTOS! )

Figyelt kérdés
A Makkomon a fityma nem tudom teljesen hátrahúzni. Ettől függetlenül még hatásos lesz az óvszer??? 15/F

2013. márc. 20. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

15 évesen kérdezed ezt??? Most komolyan?

Szerintem várj még egy pár évet :))

2013. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén buli lesz és hátha.:D Szeretnék hatásosan védekezni mivel nem szeretnék 16 évesen apa lenni :) Ugyhogy pls segítsetek:)
2013. márc. 20. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:

15 évesen ne dugj csak úgy, a buli kedvéért!

Amúgy meg vegyél egy csomag gumit és próbáld meg felhúzni rá.

2013. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Nem a buli kedvéért csak sok lány lesz aki elég vad azt mondják és hátha akarják majd.. :D
2013. márc. 20. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ha a két dolog között látsz bármilyen összefüggést,akkor tényleg korai a szex!!

Esküszöm nem értem a logikát, mi köze az óvszerrel való védekezés hatásfokához ennek???

2013. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Lesz sok lány, aki elég vad? Ne haragudj, de ez megmosolyogtatott, milyen vad lehet egy 14-15 éves? Maci nélkül alszik el?
2013. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Megiszik két sört,körbehányja a wc-t, majd ájultan fekszik valahol,miközben a srácok idióta képeket készítenek vele :DD
2013. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Én mondjuk értékelem, hogy nem akar 16 évesen apa lenni :)


Kérdező: mennyire nem teljesen az a nem teljesen?

2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Synesztro ***** válasza:
Ha neked nem fáj, és nem kényelmetlen akkor nyugodtan használj gumit, és ha tutira akarsz menni, akkor orgazmus előtt kihúzod, és rántasz rajta 2 őt, akkor még ha az igénybevétel miatt menet közben el is szakadna, akkor sem lehet gond. Ha a fityma továbbra is gondot fog okozni, akkor viszont el kell hogy keserítselek, de műtét lesz.:S
2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szűkület mértékétől függően kell beavatkozni. Az SZTK-orvosok és pár nagyon beteges világnézetű ember úgy oldja vagy oldatná meg, hogy az egész előbőrt levágatja, ilyen beteges emberből sok van itt, de ne hallgass rájuk, úgyse vállalnák föl soha utólag, ha valami problémád lesz a dologból (ahogy pl nekem lett).

Ha gond van és nem tágul magától, akkor kezdeni kell vele valamit.

Magánorvost kell fölkeresni és bemetszést kérni, vagy plasztikát - ha lehet - esetleg, ha minden kötél szakad, részleges metélést. Ezek segítenek és gyorsabban is gyógyulnak, mint a teljes körülmetélés, amit nagyon sokszor az SZTK-rendelőkben és a kórházakban ajánlgatnak...

2013. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!