Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem a számozás szerinti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a számozás szerinti gyógyszereket szedtem véletlenül a fogamzásgátlómból. Baj lehet belőle? Vagy mindegyik tabinak ugyan akkora a hormontartalma?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyet szedsz?
2013. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
ennyire hülye nem lehetsz édes lányom :)
2013. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rezia-t szedek
2013. márc. 21. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha megvan, hogy milyen sorrendbe kell szedni mert más a hatóanyag, akkor baj. De nem tudjuk hogy mi lesz, nem mi szedjük, nem a mi kezünkben van betegtájékoztató, vagy épp az orvosod telefonszáma.
2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez 4heti tablettát tartalmaz,nem kell szünetet tartani 2levél között.Van benne 4zöld szinű hormonmentes tabletta,abból nem vettem be.A levél 2.sorát kezdtem rossz végről és az egész sort ellentétesen szedtem el..
2013. márc. 21. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Orvos a tudás forrása....
2013. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én értem hogy orvos-orvos!! de higgyétek el nem vagyok buta,mindig oda figyelek,évek óta szedek tablettát...Nem tizenéves frúska vagyok,komoly kapcsolatban élek. Épp munkába állnék 2héten belül! Légyszives ne véleményt,normáli válaszokat írjatok... esetleg nem volt így valaki?
2013. márc. 21. 21:08
 8/11 The Other ***** válasza:

Mindegyik tabletta egyforma (mármint ebben az esetben), kivéve a zöldek, mint te is írtad, mert azok "üresek".


Vagyis tök mindegy milyen sorrendben szeded, csak így jobban figyelj, hogy ne kavarodj bele a napokba.

2013. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as:) megy a zöld :)
2013. márc. 21. 21:33
 10/11 The Other ***** válasza:
Szívesen :)
2013. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!