Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alábbi történtek után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi történtek után, mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés
ma amikor együtt voltunk a barátommal (2013.03.23.) kilyukadt a gumi és egy kicsi ment belém is.. nem teljesen be, csak kb. félig. aztán kitöröltem meg ki is mostam.. attól akarok majd bevenni antibébit, csak hogy az hétfő 12óra felé nem lesz későn? és az antibébi vény nélkül is kapható?

2013. márc. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A következő menzeszednél kiderül. Amúgy meg 72 órásat vegyél be, és ne fogamzásgátlót.
2013. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyelj, én nem akarlak sem megbántani sem rémítgetni. De amint lehet menj el egy nődokihoz, nem kell sem pironkodni, sem félni. Ez megesik, hidd el. Ő felír egy 72 órásat, még a harmadik napon sem vagy elkésve vele, de minél előbb annál jobb. Ne antibabát vegyél be, ide 72 órás kell, konzultálj a dokiddal. Az a legbiztosabb.
2013. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vény nélkül lehet venni 72órás tablettát?
2013. márc. 23. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
72 órás bogyót talán az ügyeleten is felírják, holnap első dolgod legyen odamenni. Vény nélkül nem adják ki, arra is készülj fel, hogy nem lesz olcsó 4-8000közt van az ára.
2013. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vény nélkül nem adnak, de nem is baj, mert így fel tudod tenni a dokinak a kérdéseidet. Ügyeletre most is mehetsz, nem küldenek el.
2013. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!