Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lánnyal lefeküdtem egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánnyal lefeküdtem egyik este és állítása szerint rendszeresen szedi a fogamzásgátló tablettát, az este alkoholt ivott, lehet terhes ha elmentem benne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, tabi mellett is van esély teherbe esni, de az alkoholtól ez nem függ.
2013. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak abban az esetben befolyásolja a fogamzásgátló hatását, ha pl. kihányja a túlzott alkoholfogyasztás miatt. Egyébként nem befolyásolja.
2013. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem valami nem stimmel!

Ha szedi a fogamzásgátlót, akkor nem lehet ennyire tájékozatlan mint te. Akkor már idősebbnek kell ennie. Ha ő idősebb, akkor te is. Ha idősebb vagy, akkor nem lehetsz ennyire tudatlan.

Ha szedi, azért szedi, hogy ne essen teherbe. Ha lefekszel egy csajjal, lehetnél ennyire tájékozott. Sajnos azok szoktak bajban lenni, akik semmit sem tudnak a szexről.

2013. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha vadidegennel szexelsz ne vedd készpénznek, hogy szedi a fogamzásgátlót. Mi van, ha mégsem, és 9 hónap múlva követeli a gyermektartást? A nemi betegségekről nem is beszélve. Máskor húzz óvszert.
2013. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval. te magad is lehetsz áldozat, máskor védekezz!!
2013. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!