Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap szedtem be a Lyndinet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap szedtem be a Lyndinette 20 fogamzásgátló első levelének utolsó darabját. Most van a tabletta mentes hetem 3. napja, de még nem jött meg. Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Május 18.án vasárnap este jött meg, de akkor még nem volt kiváltva. Másnap este Hétfőn 19.-étől kezdtem el szedni rendszeresen minden este 9óra körül. Állítólag a gyógyszer véd már az elejétől fogva. Úgy beszéltük meg a barátommal, hogy biztonság kedvéért 1 hónapig még óvszerezünk. Most jún. 6.-án sajnos szakadt az óvszer és belém jött. Elvileg már hatnia kell a gyógyszernek mégis aggódok :(
2008. jún. 11. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógyszert vagy a menszi első, vagy 5. napján kellett volna bevenni. A menstruációnak a 7 napos szünet alatt kell megjönnie. Bár ha már ilyen régóta szeded, szerintem nem lehet baj!
2008. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem volt kiváltva???Világosan le van irva, hogy vagy az 1. vagy az 5. napon kezded el szedni, nem akkor amikor akarod. Igy természetes, hogy 1 hónap kell a védettségig.
2008. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem baj ha még nem jött meg. Én mindig szerdán veszem be az utolsó szemet és csak hétfőn szokott megjönni.a gyógyszer pedig biztosan hat.

2008. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksi, köszönöm a válaszokat, szerintem ebben sehol nincs leírva, hogy mikor kell elkezdeni, csak az, hogy a legelső napon...


[link]

2008. jún. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!