Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 napig pecsételő vérzés,2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napig pecsételő vérzés,2 napig menstruáció, majd az elmúlt 2 napban megint pecsételő vérzés, illetve mell feszülés. Mitől?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki nem lát belém, és ha panaszom van célszerű orvoshoz fordulni... De csak egyszerűen véleményekre esetleg tapasztalatokra lennék kíváncsi.

19 éves vagyok, eddig életemben talán 2-3 alkalommal ha volt pecsételő vérzésem, a menstruációm mindig legalább 4-5 napig tartott és igen erős volt... Ezért nem értem most mi történhetett. Ráadásul épp most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót (előtte nem szedtem), nem tudom mitől lehet, hogy ilyen hamar elmúlt a havim, a mellem pedig most kezd érzékeny lenni...

Valakinek volt már hasonló? Tapasztalat? Tipp?


2013. márc. 26. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad.A fogamzásgátló miatt.Eleve nem menstruálsz,így a vérzésed gyengébb a szokottnál,és első hónapban bármi megeshet,majd beáll.
2013. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de most kezdtem el a tablettát, tehát az elsőnek még normális menstruációnak kellene lenni, nem? vagy a bogyó az első szem bevétele után már másnap hatni kezd?
2013. márc. 26. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
az utóbbi,a gyógyszer a bevétel után egyből hat :)
2013. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!