Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben hat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hat az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Szeretkezés közben kiszakadt az óvszer. Elmentem felíratni esemény utáni tabit,majd be is vettem az első szem gyógyszert(mert ugye 2 darab van benne) a másikat majd 12 óra múlva kell. 5órakor kell bevennem a következő szem gygyszert. De nagyon szarul vagyok már most. Szédülök,hányingerem van.

Hathat a gyógyszer úgy is, ha a másik szem gyógyszert nem veszem be? Félek, hogy kihánynám,most is szinte öklendezek :(


2013. márc. 27. 15:12
 1/3 anonim válasza:
az se jobb ha kutyával csinálod :)hát ebből már gyerektartásit kell fizetni
2013. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 skyton válasza:
Szerintem vedd be mindenképp. A második tabletta már nem lesz annyira gázos talán.
2013. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd fel a nőgyógyászod, hogy mi legyen. De szerintem így nem fog hatni, legalábbis nem viccből tesznek bele 2 db-ot.
2013. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!