Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
8 napja késik pedig mindig óvszerrel védekezünk a barátommal. Az aktus előtt fel szokta még húzni az óvszert. Az utóbbi 2-3 napban kis ideig fájt a hasam de el is múlt és most nem tudom mi van. Nagyon félek, mert még csak 16 vagyok és a szüleim nem igazán lennének megértőek amit meg is értek de a barátom is tiszta para már. Mondjuk a múlt hónapban is késett 9 napot de akkor is félek.

2013. márc. 27. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyetek 1 tesztet !!!
2013. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most is csak késik. Ha nem észleltetek semmi rendelleneset az óvszeren aktus után, elvileg kicsi az esélye, hogy terhes légy. Most meg már amúgy is csak szurkolni tudsz, hogy ne legyen semmi belőle, ugyanis az esemény utáni tablettával már elkéstél.
2013. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest számolod?


Már ezer meg egy kérdést olvastam, ahol a nő a 28 napos tankönyvi ciklushoz mérten mondta mindig, hogy az övé késik, holott a sajáthoz kell! Pl.: azt mondta, hogy most 6 napot késett, most 4-et, most 5-öt, holott teljesen normálisan jött meg neki 34, 32, 33 napra, azaz átlagosan (!) 32-re.


Persze, ha jól számolod, akkor is normális még a te korodban, hogy kissé kiszámíthatatlanul jön.

Ha sokszor késik, számold ki újra az átlagát, és onnantól viszonyíts ahhoz! Lehet, csak átállt a szervezeted egy hosszabb ciklusra.


(Teszt 2 héttel az aktus után megbízható.)

2013. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!