Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv! Az a lehetséges lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Az a lehetséges lenne hogy ha ujjazás közbe egy kis sperma bejut a vaginába abból lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Egyszer a barátnőmet éppen az ujjammal próbáltam kielégíteni amikor figyelmes lett arra hogy nedves a péniszem persze én megfogtam és tényleg az volt ami szerintem sperma volt és azután ezt elfelejtve fojtattam a barátnőm kielégítését ugyanazon ujjammal amelyen egy kis sperma volt és ugye az a kicsi bejutott neki a vaginájába ettől lehet már állapotos valaki ? eddig még nem volt szex és ez már vagy 4-5 hete történt meg és azóta rágjuk magunkat ezen a témán és nem tudjuk hogy most csak túl ráncigáljuk ezt a baromságot vagy tényleg lehet következménye ? mert én utána néztem de elméletileg ahhoz hogy teherbe essen valaki ahhoz elég sok spermának kell bejutni az én ujjamon meg alig volt valamennyi...


Szükségem lenne értelmes és segítőkész válaszokra ,de a negatív mindennek lehordó baromnak megfogalmazott udvariatlan hozzászólásokat se fogom túlreagálni mert tisztában vagyok vele hogy igenis én vagyok a hibás és tudom hogy igenis az vagyok amiknek mondanak,leírnak,gondolnak... !



2013. márc. 28. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2013. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ritka,hogy így összejön a baba,de lehetséges!Nekem van olyan ismerősöm,akinek így jött össze...Olyat is ismerek,akiknek meg az esemény utáni nem hatott..Menjen dokihoz a barátnőd..
2013. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 4-5 hét pont elég, hogy meglássátok megjött-e a csajnak.
2013. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menjetek el!
2013. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
mindketten lehettek terhesek!
2013. márc. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az udvarias megértő válaszokat jelenleg nem dokihoz megyek el vele hanem terhességi tesztet szándékozunk venni remélem csak túlreagáljuk a dolgot ...

Jah és már megbocsáss ,de magam részéről elég érdekes lenne a terhesség szóval kíméljetek baromságokkal igaz hogy megírtam hogy nem fogom visszavágni, provokálni a negatív értelmű,szándékú kommentekhez ,de ilyen válaszra nem volt szükségem!

Még egyszer nagyon köszönöm az udvarias hasznosnak bizonyult válaszaitokat!

2013. márc. 29. 08:28
 7/9 legion ***** válasza:
Aztamindenit....4-5 hét alatt csak megjött már neki,nem?Ha nem,imádkozhattok...
2013. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát az ujjazást követően meg is jött neki egyszer de most már egy másfél két hetet késik ez a legfőbb oka az aggódásunknak
2013. márc. 30. 15:23
 9/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy azóta mi lett a lánnyal? Terhes lett vagy nem?
2014. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!