Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót hatását csökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót hatását csökkentő tényezők?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam ilyenekről, hogy pl. a nem változatos étkezés vagy a hirtelen diéta (pl. szénhidrát megvonása) mind csökkentő tényező lehet.

Sajnos nekem nincs lehetőségem minden nap változatosan étkezni, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így, viszont eléggé megijedtem ettől. Van akinél tényleg így történt és terhes lett? Tudom, hogy mindenki máshogy működik, csak néhány tapasztalatra lennék kíváncsi.



2013. márc. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
global warming
2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja az étkezés ilyen módon a fogamzásgátló hatását. Rosszul hallottad.


kivétel: orbáncfüvet ne fogyassz!

2013. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja.

Akkor már mindenki terhes lenne,ha a nem változatos étkezés befolyásolná.Mennyi gyerek foganna akkor télen :)


Igen,az orbáncfű befolyásolja,bizonyos esetekben az antibiotikum,és aktív szénnel is vigyázni kell.

2013. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az antibiotikumok befolyásolják.
2013. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!