Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így hízhatok a fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hízhatok a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elszeretném kezdeni a fogamzásgátlót, de rettegek a meghízástól. Ha rendszeresen sportolnék (futás, torna/fitness DVD-k, flabelos) és oda figyelnék a táplálkozásra akkor is esélyes a hízás?

Bárkit megkérdezek mindenki mást mond. Orvoshoz két hét múlva megyek, nyilván tőle is megkérdezem, de érdekel, hogy ki mit gondol, mit tud róla.

Köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 30. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

így nagyon kicsi az esélye, hogy meghízz

enni ehetsz bármit csak ne hasfájásig inkább a tornára figyelj oda ha rendesen tornázol akkor nem fogsz hízni

2013. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd visszáb a szénhidrátbevitelt. Gondolom nincs lehetőséged lemérni mindig az adagot, ezért csak annyit mondok, hogy vedd vissza a felére a szénhidrát mennyiségét. éés ezt ne kenyérből vidd be hanem értékesebb kajákból pl rizs, barna kenyér, krumpli, zabpehely
2013. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Reggelire egy zsemlét eszek vajjal sajttal meg valami szalámival. Ebéd valami főtt étel (pontosat nem tudok írni mindig más). Vacsora általában nincs. Tehát akkor ha ebédre nem eszek kenyeret és kevesebbet eszek akkor szinte esélytelen. Azért izgat ennyire, mert nagyon megszenvedtem azért, hogy vékony legyek és nem szeretnék újra kövér lenni.
2013. márc. 31. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Az sem megoldás, ha nagyon keveset eszel, a pajzsmirigyedet teszed vele takarékra. Ha drasztikusan hízol a fogamzásgátlótól, váltani kell, mert nem jó neked. A sport akkor is kell, ha nem szedsz semmit.
2013. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem fogsz.
2013. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már nem azért, de szerintem ha megfelelő a foggátló akkor nem lenne szabad hízni tőle. Én ma kezdem majd a 3. levelet és eddig nem hogy egy dekát, de még egy grammot sem híztam tőle. Most éppen szedtem magamra 2 kilot, de hát így húsvétkor finom sonkák,saláták és sütemények társaságában nem is csodálom. Szóval szerintem ettől ne parázz. Max. majd eljársz kocogni. Viszont ha nem eszel rendesen akkor meg minden bajod lesz. Tapasztalat, hogy ha nem megfelelő mennyiségű kaját eszek vagy éppen már nagyon éhes vagyok akkor hihetetlenül fáj a fejem és minden bajom van.
2013. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!