Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb mennyi idős kortól ajánlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi idős kortól ajánlott fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Persze elmegyek nőgyógyászhoz,hogy megmondja,hogy milyet kéne szednem és stb csak ez igy kb-re érdekelne. (bunko megjegyzéseket kérlek hanyagoljátok)

2013. márc. 31. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

onnantol érdemes mikor már nem akarsz gyereket szülni csak szexelni.

én 30 éves kor alat senkinek nem ajánlanám mert ki tudja hosszutávon hogy vágja tönkre a nő szervezetét. Aztán majd tiz év mulva te is a párod kezét lökdösöd borotválkozás közben. :(

2013. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én épp azért szeretnék majd szedni,hogy mìg nincs biztos hátterem addig ne csusszon be egy baba.
2013. márc. 31. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

attol a kortol amitöl felirja az orvosod. ez ha jol tudom 16 év.

mostani fg-k már elég biztonséágosak. mind hormonálisan mind védelem szempontjábol. de sok dolog ellen nem véd. én melette ragaszkodnák az ovszerhez is

2013. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 22:42

addig a pasi huzzon gumit... kevesebbet árt.

ha meg elszakad még mindig létezik 72 órás tabi, amit csak egyszeri alkalomra kell bevenni de még igy is kevésbé mérgezed a szervezetedet.

2013. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát épp itt a probléma,hogy nem akarja gumival csinálni...
2013. márc. 31. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

1! igaza van, Te tudod mit csinálsz,

a mai gyógyszerek? senki nem tudja kire milyen hatással vannak, hány csajnak utána nem jön meg, meddőségi gondjai lesznek, elmész simán megvizsgál és ennyi, ebből semmit nem lehet leszűrni, a döntés a Tied N

2013. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg akkortól, amikor már nem fejlődik a szervezet (vagyis nem 15-16-17 évesen már elkezdeni). De én csak baba után szeretnék majd szedni, addig gumi. Ha jó minőségűt, és helyesen használjátok, nem sok esélye van, hogy teherbe ess mellette, nem több, mint tablettával. Csak figyelni kell a minőségére, a tartási körülményekre (pl nem bepréselni a nadrágzsebbe, nem túl melegben vagy hidegben tartani, használatkor nem bekenni sikosíás céljából semmivel (csak sikosító), stb), és nem lesz gond. Ha még biztosabbra akarsz menni, használj óvszert és helyi fogamzásgátlót.

Már nem tartalmaznak annyi hormont, mint régen, és a reklámok szerint nincs mellékhatása (kinél kisebb, kinél nagyobb, de előfordul, hogy van, akár komoly mellékhatás is), de szerintem még ne terheld ezzel a szervezeted. Valakinél beválik, valakinél nem. Én is tervezek majd szedni, de majd akkor, ha házasok leszünk, és lesz gyerekünk, lesznek gyerekeink is.

19/L

2013. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 22:50

nem akarja öfelsége gumival csinálni és ezért a kis öröméért Te neked kell tönkretenned magad? Nem parasztság ez egy kicsit? Vagy csak velem van a hiba.

Ha dugni akar ökelme akkor bizony huzzon gumit vagy keressen másik nőt.

Hidd el fiatal vagy még és egy szerelem miat ne tedd tönkre aszerveetedet. Mert ez a srác ugyis ott fog hagyni téged, vagy te őt. A Kövezketöbe meg még szerelmesebb leszel és akarsz majd neki gyereket szülni de nem fogsz tudni, mert lehet, hogy a tabletták szétszedték a szervezetedet...

2013. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem véletlenül van az hogy a pasik jelentős része UTÁLJA a gumit.Aki ezt nem bírja felfogni az még sosem szexelt gumi nélkül.HATALMAS a különbség,annyira hogy van akinek fel sem áll gumiban


18 éves kortól szedhetsz fogamzásgátlót nyugodtan,de ha látod hogy bekavar akkor hagyd abba.Vannak még más védekezési módszerek is

2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!