Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted mennyire megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire megbízható a megszakításos védekezés? Volt már belőle bajod?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nagyjából 10000 ilyen kérdés van az oldalon. Nem megbízható, és lehet belőle bajod...
2013. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Így van!
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semennyire sem biztonságos. Aki nagynak érzi magát a dugáshoz, az érezze magát nagynak a védekezéshez is.
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megbízható.
2013. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mennyire biztonságos apácának lenni?
2013. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Több, mint két éve van barátom. Le lehet majd pontozni, hogy felelőtlenek vagyunk stb de mi nagyon sokszor csináltuk így. Sőt mondok még valamit, barátom szülei soha nem védekeztek, akartak gyereket, született is nekik kettő. Az anyja soha nem szedett tabit, nem használtak gumit, mindig megszakítással védekeztek, különös módon nem lett egy nemkívánt terhessége sem az anyjának. Ügyesen kell csinálni :D Amúgy 1 hónapja kezdtem el tabit szedni de előtte.. amikor ránk jött akkor csináltuk, utáltuk már a gumit, elkezdtük gumi nélkül a szexet, aztán folytattuk gumival, hogy azért mégse legyen már baj belőle :D sosem lett. Mindenki írogatja itt, hogy előváladéktól lehet valaki terhes, szerintem ez f@szság :D Szóval, te életed, azt csinálsz amit akarsz, én csak a véleményemet írtam le :)
2013. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó: sokszor a szerencsén és a genetikán múlik. Ehhez nem kell ügyesség. Már az előváladékban is van életképes hímivarsejt, és azt nem tudod "ügyesen" kikerülni, hogy ne menjen beléd.

Meg amúgy sem kell a sok túltanult tinit biztatni erre a módszerre.

Én azt mondom, hogy olyanok vállalják be, akik nem bánják, ha becsúszik a baba. De az emberi életekkel azért ne játszadozzunk.

2013. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Megszakítással én sem lettem terhes, pedig már 5 éve szexelek így.
2013. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Aham...szóval f@szság. Hát ja, inkább hiszek neked, mint az egyik amcsi termékenységi kutatóintézetében dolgozó unokanővéremnek. :D
2013. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!