Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mindig a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindig a pasinak kell vinni az óvszert? Ti csak azért húzzátok fel mert a lány nem engedi megszakítással vagy magatoktól is felhúznátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, közösen kell gondoskodni róla, szerintem ez alap. Főleg, hogy a nőnek származhatnak belőle nagyobb "problémái".
2013. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy kinél van, néha nálam is szokott lenni, néha a barátomnál is. Épeszű férfi gumit húz ha nem akar gyereket. Nem azon múlik hogy a lány engedi vagy sem.
2013. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért húzom fel és azért költök rá ÉN MAGAM,hogy biztosra tudjam védekezünk.Nem csak bekamuzik valamit.Nehogy az legyen,hogy bekopogjon valamelyik nap.Ő a te gyereked.
2013. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös, ő is dug nem? Miért kéne akkor neked fizetni mindent? Egyenlőséget akartak a nők, szerintem ez nem csak az előnyökről szól. :)
2013. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

volt olyan pasim ,aki néha bepróbálkozott olyannal, hogy

"jaj elfelejtettem, nem lehetne most az egyszer nélküle?"


de persze az is előfordulhat, hogy nem tervezi az ember, mégis az ágyban köt ki... ezért nálam mindig van egy...


na jó... ez így elég ribancosan hangzik...de hát ez az igazság

2013. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!