Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót fogok szedni akkor a barátom lazán belém élvezhet, ha igen akkor kb a tabletta szedés kezdetétől mennyi időnek kell letelnie?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire tájékozatlan vagy, akkor mindenképen beszélni kell az orvosoddal! Tablettafüggő egyébként.


Van olyan tabletta, amit HA ciklus elején veszel be (vagyis menstruáció után) akkor már mehet is az akció, és minden fogamzásgátló hormontablettás terápiára igaz, hogy belédélvezhet. (elviekben :D )

2013. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tablettánként változó. kérdezd majd meg az orvosodat és/vagy olvasd el a betegtájékoztatót!

amúgy max 1-2 hét... de pl az én fog.gátlóm már az első szem bevétele után hat.

2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted minek van a tabletta?
2013. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Igen elég tájékozatlan vagyok ezzel kapcsolatba

18L

2013. ápr. 4. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első, ekkora batár nagy marhaságot inkább ne írj! Nem a menstruáció után kell elkezdeni szedni, hanem az első napon, amikor megjön! És akkor igen, elviekben véd az első szemtől. Mi megvártuk a második levél első szemét is.
2013. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy ha az első tablettát a tájékoztató szerint napon(menszesz 1.napja) veszed be már az első szemtő védve vagy,de ennek azért nézz utána.Tájékoztatóban biztosan megtalálod a tablettád tulajdonságait.Ha a biztosra akarsz menni egy hétig kiegészítés képpen használjatok óvszert is..
2013. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!