Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HÜVELYGYŰRŰ mi van ha rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÜVELYGYŰRŰ mi van ha rosszul helyezem fel?! Első alkalmam!

Figyelt kérdés

5 honapig tabiztam, de váltanom kellett gyűrűre, most fogom elkezdeni és félek h rosszul teszem fel.

1.:mennyire kell felrakni? milyen mélyre?

azt irják, nekünk kell berakni és az ujjunkkal kiszedni, 2.:de a pasim nem dugja bennem feljebb ha szexelünk???

3.: h tudom kiszedni az ujjammal ha ő nem is érzi bennem?! 4.:ha megujjaz azt ő érzi? lehet h feljebbtolja?

5.: mi van ha nem birom kiszedni?

6.:és ha ő huzza ki véletlen?

mindre választ kérlek!!!



2013. ápr. 8. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes. Erre kíváncsi vagyok. Biztos, hogy van erre valami megoldás, mert pl. nekem a péniszem kb. kétszer olyan hosszú, mint a barátnőm leghosszabb ujja és ugyan átlagon felüli, de nem nagyon nagy méretem van, szóval nem hiszem, hogy ezzel egyedül vagyok. Szerintem erre tuti van megoldás, ha más nem akkor az hogy szex előtt kiveszed és aztán visszateszed.
2013. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár ciki, akár nem, menj el egy nőgyógyászhoz, tedd fel neki a kérdéseidet! Ő nem nevet ki, és pontosan elmagyaráz mindent.
2013. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már hogy szedje ki és tegye vissza!? Mielőtt írsz valamit tudd meg miről beszélsz. Ez egy fogamzásgátló módszer mi értelme ha pont akkorra szedi ki amikor kéne használja?
2013. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ma 19:19 a hatás szempontjából szerinted az a 10-30 perc számít a nap 24 órájában?
2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha esetleg napi 2x-3x szekszelek??:DDD
2013. ápr. 8. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva :)

[link]


És egy 24 óra alatt kint lehet 3 órát.

Amennyire tudod addig kell felrakni,ne aggódj ki is fogod tudni venni.

És szex közben elvileg nem érzi,én pasim nem érezte,ujjazással viszont érezhető mivel te is érzed mert így veszed majd ki.

Ha kiesik szex közben utána mehet vissza,nincs gond :)

Remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába válaszolunk, majd rájössz, hogy nem így megy, ahogy te most gondolod.

A felhelyezését pedig nem lehet elrontani, nem baj, ha kiesik szex közben, de napi 3 órán belül kell maradni.

2013. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2013. ápr. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!