Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus közben elszakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girl9686 kérdése:

Az aktus közben elszakadt a gumi de azonnal ahogy megláttuk, elmentem tusolni, majd az orvoshoz, szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

lementünk az ügyeletre ahol kb 20 perccel az aktus után, az orvosnak elmondtuk hogy letusoltam gyorsan , emellett pedig szedem a fogamzásgátlót is, azt mondta akkor nem lehet baj.

Én mégis félek. :( Szerintetek lehetek terhes , már jönnek a gyógyszer után a tünetek .(a 72 órás neve -rigesoft )Elolvastam az útmutatót mégis aggódom .


Előre is köszönöm sziasztok.


2013. ápr. 8. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ha az orvosnak nem hiszel akkor nekünk fogsz vagy mi???:O
2013. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak érdekel mások véleménye is , esetleg tapasztalt is.. !
2013. ápr. 8. 18:11
 3/24 anonim ***** válasza:

?


Maradjunk annyiban, hogy ennél többet nem tehetsz.

2013. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nos, ez egyértelműen beteges. Fogamzásgátlót szedsz, és óvszerrel védekezel +-ba még 72 órás?! A doki nem mondta, hogy keress fel egy terapeutát?
2013. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szedsz rendesen fogamzásgátlót vagy nem értem? vagy csak 72 órásat vettél be? A tusolás semmit nem ér, ha vettél be 72 órásat tuti nem leszel terhes.
2013. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlóra egyáltalán lehet bevenni 72 órásat???,

A másik hogy ha rendes fogamzásgátlót szedsz és állandó partnered van akkor hülyeség a gumi is már ha egészségesek avgytok. Ha igy van ez tényleg kicsit beteges. vigyázz ebből késöbb gond lehet ha majd babát akarsz...

2013. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , utolsó és utolsó előtti embereknek igen szedem a rendeset amit fölírtak és be lehet venni a 72 órásat is , de igazából inkább vagyok beteges még egy állandó partnernél is mert még nagyon fiatal vagyok egy babához.
2013. ápr. 8. 18:19
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő , a nő gyógyásszal beszéltünk , és azt mondta a későbbiekben nem lesz gond a teherbe eséssel ha előtte abba hagyom kicsivel.
2013. ápr. 8. 18:25
 9/24 anonim ***** válasza:
a világon nők millió használják csak a fogamzásgátlót egyéb védekezés nélkül. A teherbeesés gyógyszer mellett kevesebb mint 0,001% ha rendesen szedi egy nő. De ha nektek jó igy.... Viszont a 72 órás elég veszélyes dolog és ugy bezavarhat a hormonrendszeredbe hogy hónapokig nem áll helyre, nem hogy fogamzásgátló mellett. Nem is szokták ajánlani fogamzásgátló mellett mert komoly gondokat is okozhat. Gondolom nem nőgyógyász volt aki adta? Egy nőgyógyász nem engedte volna hogy bevedd a gyógyszer mellett. Megnyugodhatsz hogy most ebben a helyzetben ezer % hogy nem lehetsz terhes. Viszont ha vérzés gondok lépnek fel ne lepődj meg mert gyakori mellékhatása a 72 órásnak hogy akár 4-5 hónapig össze vissza vérzel.
2013. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A teherbeesését ne a gyógyszerre irtam hanme a pszichés háttér miatt. Nekem vannak szervi meddőségi problémáim és nem egy sorstárssal ebszéltem már akinek pszichés meddősége van, hasonló dolgokat meséltek sőt még durvábbat is mint amit most Te is csinéltál. Ezzel annyira blokkolták évek alatt ezt az egészet hogy most amikor babát szeretnének nem megy nekik. De persze ez nem 100% hogy midnnekivel igy van de hallottam a sok év alatt jó pár ilyen esetet. Erre mondtam hogy csak ésszel és nem szabad túl aggódni a dolgokat ha nincs rá okod. De inkább menjetek biztosra az tény mitnhogy baj legyen. sok a felelőtlen tini manapság.
2013. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!