Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szétrág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szétrágása "megengedett"?

Figyelt kérdés
Sajnos kiskoromtól fogva nem bírok semmi gyógyszert letuszkolni a torkomon, még akkor sem ha az pici. Ha a fogamzásgátló tablettát szétrágtam az változtat a hatásán?

2013. ápr. 15. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de várd meg mit ír az, aki látott is már iylen tablettát közelről... mert én nem.
2013. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elvileg nem változtat, de:

Le kell nyelni, nincs mese, akkor se ha te vagy Emese :P


A nyelési beidegződéseddel el kellene menni pszichológushoz. Vagy keverd bele lekvárba, és hopp egy nagy nyelés!

2013. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja és akkor már légyszi te is válaszolj az én kérdésemre, kedves kérdező!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__42320..

2013. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát passz....de én simán lenyeltem víz nélkül (kb. akkora volt, mint egy fél borsó)
2013. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Betegtajekoztato mit mond?

Vannak tablettak, amiket nem lehet szetragni, mert akkor nem a megfelelo helyen szivodnak fel.

Ja, es kerdezze orvosat vagy gyogyszereszet...

2013. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatón nem találtam erre vonatkozóan semmit, de remélem nem csak figyelmetlen voltam...
2013. ápr. 15. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm (: Ez most kicsit megnyugtatott!

De azért igyekszem leküzdeni ezt a rossz tulajdonságomat...

2013. ápr. 16. 00:01
 9/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek nagy részének nem jó ez a "művelet" Van olyan pl, amit megenne a gyomorsav, ezért be van burkolva egy annak ellenálló anyaggal, mely a bélben bomlik le, hogy ott tudjon felszívódni. Szóval valahogy próbáld meg szépen lenyelni!
2013. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló olyan miniatűr, hogy nincs rajt mit tuszkolni, még víz nélkül is simán lenyelhető, de ha iszol rá egy fél kortyot, akkor lehet akármilyen nyelési problémád, akkor is lemegy...
2013. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!