Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehet valami gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutaztunk párommal és otthon hagytam a fogamzásgátlót. Persze pénteken kellet volna elkezdenem. Vasárnap együtt voltunk párommal védekezés nélkül. A gyógyszert csak hétfőn tudtam elkezdeni. Szerintetek teherbe estem?

2013. ápr. 17. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk...qrva kicsi rá az esély amúgy
2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát ha csak most kezdted el szedni akkor nagy baj lehet, ha mondjuk már 10 éve szeded, akkor viszont esélytelen véleményem szerint.
2013. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze ahhoz, hogy hány ezer éve szedi.


Azt is ugyanannyira védi a tabletta, aki csak pár hónapja szedi és azt is, aki hosszú évek óta.

Ha nem így lenne, baj lenne.


Igen, lehet gond.

Nem vetted be időben, így a 7 napos szünetben se voltál védett.


Majd tesztelj! Aztán kiderül, hogy lett-e gond vagy sem.

2013. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de nem véd a 7 napos szünetben, ha nem kezded el a következőt?
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem véd. Ez ilyen meglepő?

A fogamzásgátló csak folyamatos szedés mellett (=azaz, ha folytatod a következő levéllel is) nyújt védelmet a szünetben is.

2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használom, így még nem merült fel bennem/nem néztem utána, így elsőre meglepett ahogy olvastam, de igazad van.
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igazából 3 éve szedet de ezt az újat csak 3 hónapja. Majd csinálok ha nem jön meg. Bár nem tom mi lenne a jó. Vegyes érzéseim vannak róla.
2013. ápr. 17. 21:43
 8/8 anonim válasza:
szerintem mindenképp csinálj egy tesztet ha megjön akkor is mert akkor is megjöhet főleg tabi mellett hogyha terhesvagy.. és a teszttől legalább te is megnyugszol
2013. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!