Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regol fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regol fogamzásgátlóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most fogok először fogamzásgátlód szedni, és be kell valljam, van bennem egy kis para a mellékhatások miatt. Olvastam már elég elborzasztó tapasztalatokat néhány fórumon. Félek a súlygyarapodástól, mert úgy hallottam, volt, aki 13 kg-t is magára szedett, és utána képtelen volt leadni. Olvastam olyat is, hogy ájulás, szédülés, depresszió is jelentkezett, pattanásos lett tőle a bőr (az egyém most sem épp makulátlan). Meg hogy nem szívódott fel rendesen a tabi, és az illető babás lett. Továbbá, hogy a dohányzás csökkenti a hatását. (én is dohányzom :/)

Itt kinek mi a tapasztalata?


2013. ápr. 18. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt szedem 7 éve,egy dekát se hiztam,nem volt mellékhatása se (pozitiv mellékhatása,hogy a havin csak 4 nap és nem görcsölök).


Hízni egyébként az hízik,aki zabál.Nem kell zabálni,és nem hizol.(maga a tabi minimális kalóriatartalmú)


Pattanásaim előtte is voltak,most is akadnak,nem lett se több,se kevesebb.


Normálisan kell szedni,és nem leszek terhes(hasmenés,antibiotikum,elfelejtett tabi mellett óvszer)

2013. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ivilicious ***** válasza:
hallottam olyanról,aki tri-regoltól 15-20kilót hízott..vagyis konkrétan barátom anyja
2013. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon régi cucc, szerintem elavult...
2013. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

barátod anyja nem a fogamzásgátlótól hizott el,hanem attól,hogy a hormonháztartása felborult,és kívánós lett,nem birta megállni hogy többet egyen mint szokott


Ha nem eszel többet mint szoktál,nem hizol.

2013. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ivilicious ***** válasza:
keveset evett,még most is nagyon vigyáz rá..kb annyit eszik,mint egy kismacska
2013. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak nem lehet elavult, ha a doki ezt írta fel.

Mellnagyobbodás előfordult valakinél? (azt nem bánnám :D)

2013. ápr. 18. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
a doki általában azt írja fel, akivel szerződéses viszonyban van a terjesztésre ;) tisztelet a kivételnek (annak a nagyon kevésnek)
2013. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én még amikor először elmentem felíratni, nekem ezt írta fel az orvos. Azt mondta, hogy régi, de legalább tutira bevált. Hát nekem nem... beszedtem az első három havit, ha már megvettem, de már az első hónap után tudtam, hogy nem jó. Híztam tőle, pedig nem ettem többet semmivel, és sportoltam. Emellett még ráadásul nagyon ideges voltam, hirtelen felkaptam a vizet, és rá is ment az akkori kapcsolatom egyébként... Utána váltottam Belara-ra, és sokkal jobb lett minden. Nem voltam feszült ok nélkül, hízni sem híztam tovább. Annak a mellékhatása számomra az volt, hogy őrült módon szomjaztam tőle, de ez elég jó mellék hatás, mert amúgy is sok folyadékra van szüksége az embernek. Ezt már 5. éve szedem, néha kimaradt egy-egy bogyó, szedtem antibiotikumot is azóta, de nem lettem terhes. Én nem ajánlom a tri-regolt, de szerintem mindenkire máshogy hat mindegyik. Pattanásokról nem tudok nyilatkozni, mert alapvetően száraz a bőröm, így soha nem volt ezzel gondom.
2013. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ivilicious ***** válasza:
mellnagyobbodás alap! :D imádom
2013. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a hormontartalma a korszerűbb készítményekhez képest. Sokaknál okoz méhszáj-sebet és egyéb kellemetlen tüneteket, köztük a nem kívánt hízást. Azoknak írják fel még mindig, akik szemmel láthatóan nagyon femininek és több hormonra van szükségük ahhoz, hogy ne legyen peteérésük.
2013. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!