Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Asszonyok, Hölgyek 45 fölöttie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, Hölgyek 45 fölöttiek, milyen fogamzásgátló módszert használtok, alkalmaztok?

Figyelt kérdés
Hiszen 45 fölött is szükség van a szexre és szeretkezésre. A gyógyszeres védekezés lehetősége, korlátozottabb ebben a korban a hormon tartalmuk miatt.

#fogamzásgátlás #45 fölött
2013. ápr. 21. 20:44
 1/8 omba ***** válasza:
0%
45 felett már eléggé fölöslegesnek tűnik.
2013. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
omba, 1 válaszoló ! Te nem szeretnél terhesség ellen védekezni 45 évesen ? Megértelek , de én igen!
2013. ápr. 21. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

45 fölött az 50%-unknak nincs szüksége védekezésre, ha hiszed, ha nem.

Aki fél, az meg húzzon óvszert.

2013. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:

Én egy nőt ismerek, aki 40 felett szült, 45 fölött egyet sem.

Tudom ez akkor se jelent semmit, ha nagyon sok ember közt élek.

Hát a spirál szintén elég üzembiztos dolog, akkor azt tanácsolnám

2013. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket, és várom a többiek hozzászólását is.

3. hozzászólás. Elhiszem,hogy az 50 % nak nincs szüksége a védekezésre de én nem tudhatom,hogy melyik 50%-ba tartozom.

Ezért inkább biztosra szeretnék menni. Keresem a megoldást és várom mások tapasztalati véleményét.

2013. ápr. 26. 15:14
 6/8 Arató Gizi ***** válasza:
Nem tudod melyik 50%-ba tartozol?!!! Menstruálsz vagy klimaxolsz.... (akkor már nemigen kell védekezni úgy tudom...)
2013. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A menstruációval nincs baj,normálisan és időben megjön.

Az 50 % az válasz és egyben kérdés akart lenni egy előző válaszolónak.

2013. ápr. 27. 01:20
 8/8 omba ***** válasza:

Hát a valószínűséggel nem sokra megy az ember, az csak azt jelenti, hogy 1000 esetből 500 igen, 500 nem.

Volt szerencsém valami hüvelytablettához is, recept nélkül vette egy hasonló korú hölgy.

2013. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!