Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az utolsó szem fogamzásgátlót. Szeretkezhetek már a párommal kiegészítő védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, de múltkor elfelejtettem időben bevenni az utolsó szemet. Amint észrevettem pótoltam, de kicsúsztam a 12 órából sajnos. Ez után megtartottam a 7 napos szünetet ahogy szoktam. Tegnap kezdtem az új levelet, tehát ma vettem be a 2. szemet. A kérdésem az lenne, hogy csütörtökön szeretkezhetek-e már a párommal kiegészítő védekezés nélkül vagy még nem? Ha nem akkor mikortól biztonságos újra?

2013. ápr. 22. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szeretkezni szeretkezhetsz, maximum poronty a vége :)
2013. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy biztonságosan. Azt hittem egyértelmű. :)
2013. ápr. 22. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
mióta szeded a gyógyszert?
2013. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat úgy látom kimaradt. Január 27-én kezdtem el szedni, most kezdtem a 4. levéllel. Eddig nem volt semmi gond, ez az első szem amit véletlenül kifelejtettem.
2013. ápr. 22. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nagy baj nem lehet belőle, de ha nagyon félsz,akkor védekezzetek még pluszban is.
2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes és normális választ. :)
2013. ápr. 22. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha valaki itt azt írja, hogy igen, máris hiszel neki?

Olvasd el a betegtájékoztatót, benne van. Nem mindegy, mit szedsz.

Van olyan fogamzásgátló is, ahol ilyenkor nem szabad a 7 napos szünetet megtartani, hanem egyből kezdeni kell a következő levéllel.


Tehát betegtájékoztató és/vagy gumi vagy baba.

2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem hiszek el bármit, de ő legalább normális hangnemben válaszolt és ezt értékelem. Nem kezelt buta tiniként, mert nem vagyok az. Elolvastam a betegtájékoztatót, az volt az első dolgom. Az én gyógyszeremmel lehet 7 napos szünetet is tartani, de lehet szünet nélkül is folytatni, mindkettőt írta. Én a szünetet választottam.

Nem kérek a kioktató hangnemből senkitől, mindenki véleményét szívesen veszem amennyiben kulturáltan és normálisan van megfogalmazva, nem lekezelő stílusban.

2013. ápr. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!