Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Külföldön Nemetorszagban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön Nemetorszagban recept nelkül kaphatok fogamzasgatlo tablettat? Vagy fel kell iratnom?

Figyelt kérdés
Kint élek Németországban. Szeretnék fogamzásgátló tablettat szedni.Fel kell itt iratnom a gyogyszert vagy sem??Vagy siman bemegyek a patikaba es kerek?Hallottam mar azt is,hogy valamelyik orszagban recept nelkül kaphato.Tud erröl valaki valami infot?

2013. ápr. 23. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak receptre adják ki. Én még nem hallottam olyan országról ahol recept nélkül kiadnak fogamzásgátló tablettát. Éltem Németországban ott is recept kell Jelenleg Angliában élek, itt is recept kell. A barátnőm Párizsban él, ott is recept kell..
2013. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En hallottam,hogy több nyugati orszagban(a terhesseg es az abortusz elkerülese miatt) recept nelkül kiadjak a fogamzasgatlo gyogyszert.Nem is egy embertöl hallottam mar.Ami persze nem biztos,hogy igaz!!!Köszönöm a valaszt.Meg aki tud esetleg erröl valamit szivesen hallgatom :)
2013. ápr. 23. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod kihagyni a dokit ebből?


Ezek nem cukorkák hogy fogom és bekapok egyet-kettőt.

2013. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig sem lett töle semmi bajom,pedig nem mentem dokihoz es nem egyszer szedtem.Nem azzal van a baj,hogy nem akarok menni.

Csak kivancsi voltam,hogy hogy müködik kint ez a dolog.

2013. ápr. 24. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!