Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tesztelhetek már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, de olyan furcsa tüneteim vannak, aggódom, hogy netán terhes lehetek. 14 napja voltunk úgy együtt, hogy megszakítás nélkül fejeztük be. Tudom, hogy elvileg nem kellene semmi kiegészítő védekezés, ha van tabletta, de már annyit olvasni, arról, hogy ez mellett is sokan teherbe estek.

Szóval van 2 tesztem, már annyira idegesít, hogy nem tudok aludni, ah nem csinálom meg az egyiket, vagy szerintetek nem mutatna semmit? :/ Mint már mondtam, 14 napja volt az együttlét. jah, még annyi, hogy közben megvolt a megvonásos vérzés is, de azt is olvastam, hogy az nem jelent sokat.



2013. ápr. 24. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már 1 hónapja szeded nem kéne h terhes légy... :/ de nem toom h mennyi idő után mutatja ki a teszt,de ha már kimutatja tedd meg :S
2013. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ez az, hogy nem tudom, kimutatja-e..de mégis tesztelek ma még..:/

2 hónapja szedtem, már a 3. levélnél tartok

2013. ápr. 24. 20:52
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg azt akarom, hogy nem mutasson semmit, csak azt az 1 csíkot.
2013. ápr. 24. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Várj reggelig. Reggeli vizeletben nagyobb a koncentráció, korainál hamarabb kimutatja.

De ne aggódj. Én már annyiszor beszéltem be magamnak, hogy terhes vagyok...

2013. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
te is szedsz tabit?
2013. ápr. 24. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Majdnem két évig fogamzásgátlót használtam. (nuvaring)

De tüneteket bármikor behallucinálok magamnak, ha valamiért megijedek/eszembe jut, hogy mi van ha...

Én azt csináltam, hogy kb 3 havonta csináltam egy tesztet. Nem sok értelme volt, de megnyugtatott kicsit. :)

2013. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét után nem lesz pozitív a teszt. Nekem a szex után 4 héttel lett az.
2013. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz én nem ezt a gyógyszert szedem, de ha beparázok, én is képes vagyok minden kezdeti tünetet produkálni... -.-" Mindig van itthon 2 tesztem és általában 2 havonta tesztelek egyet.


21L

2013. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Negatív lett.
2013. ápr. 25. 14:00
 10/11 anonim ***** válasza:
:) várható volt
2013. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!