Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kell félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell félnem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap délután aktus közben elszakadt a gumi,és nem vettük észre csak a végén,ma délutánra már be is vette az eseményutánit (escapelle),elvileg a napokba kéne megjönnie a menzeszének,de szokott neki késni párnapot

mennyire kell ezek után aggódnunk?



2013. ápr. 25. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az esemény utánitól bármi lehet, megkavarja a hormonháztartást. Az is lehet, hogy megjön, az is lehet, hogy most egy darabig nem, vagy kétszer jön meg... bármi!
2013. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
most a terhesség veszélyére gondoltam:) nem attól hogy megjön-e vagy nem mert azzal tisztában vagyok hogy megkavarja rendesen,köszi amúgy a gyors válaszod!:)
2013. ápr. 25. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a balesettöl számított 24 órán belül bevette, akkor gyakorlatilag lehetetlen a terhesség.
2013. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
remélem helyesen cselekedtünk a tabival,nem akartunk rizikózni,de 17-18 éves fejjel akkor is para a dolog..
2013. ápr. 25. 21:48
 5/13 A kérdező kommentje:
fúú köszi most megnyugtattál!:) a menzeszétől akart elkezdeni fogamzásgátlót szedni,most ettől függetlenül ha megjön majd neki,elkezdheti a szedését? vagy escapelle után meddig nem szabad?
2013. ápr. 25. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Erről nőgyógyászt kérdezzetek!
2013. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a vérzés a lényeg, ha az nincs meg, akkor terhes. mosolygó jeleket felejtsd el, ez egy komoly dolog, főleg a barátnődet nézve, rohadt erős gyógyszer, le fogja terhelni a szervezetét. te meg itt pattogsz magad miatt aggódva. ez egy nagyon erős hormontartalmú gyógyszer. barátnődnek lesz sza.r, az biztos. fogamzásgátlót most egy ideig tuti nem szedhet. csak a rendes menstruációt követően!
2013. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen! megnyugtattatok:)
2013. ápr. 25. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
barátnőddel mi a helyzet? ő legalább olyan nyugodt, mint te?
2013. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bocsi a jelekkel megszokás.. tudom tisztában vagyok vele hogy szar lesz neki,félek hogy hányás ilyesmi elő fog fordulni..fiatalon nagy hormonbomba ez,most elsősorban az a lényeg hogy ne legyen állapotos,átérezni nem tudom a helyzetét,még szerencsére nem volt rosszul tőle,de hát még csak első nap.. inkább ez minthogy ne vegyen be utána semmit
2013. ápr. 25. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!